Postanowienia WAKACYJE :)

Nie znasz mnie, nie widziałeś i nie wiesz do czego jestem zdolna dla sportu więc mi tutaj nie pisz/ marudź, że ściemniamy i piszemy tylko po to żeby poszpanować [bo nie ma przed kim]

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 12:58

zacznij kombinować ;D

Wierzę ci, ale mi chodzi choćby o przykłady z życia, bo znam ludzi, którzy to tak przed wszystkimi mówią, na necie wypisują, jak to będą ćwiczyć i wszystko, a tu nic i to trochę płytkie jest. ;/ .

Na pewno wielu, co tu sie wypisało dotrzyma słowa, ale jakoś nie wierzę, żeby każdy nagle zaczął ćwiczyć i się męczyć…, takie moje zdanie. ;]

no tak` też się z tym zgadzam :slight_smile:

A więc napewno trochę sportu. Praca i pomoc w domu. Chyba nigdzie nie wyjadę. No i jakaś dorywcza robotka ;]

No w te wakacje to trzeba sie zrelaksowac przy jakiejs kobiecie…to jest moje postanowienie. Kupic nowy rower bo stary sie juz nie nadaje do niczego…Zrobic super 18-stke…i kupic sobie nowy telefon komorkowy.

na którą mnie zaprosisz :stuck_out_tongue_winking_eye:

dżołk :smiley:

postanowienie… taaak…pożyjemy zobaczymy :stuck_out_tongue:

coś się wymyśli :smiley:

Przynajmniej 3 razy w skateparku na tydzień 8) codziennie jerzdże na rowerze jak jest pogoda i chodze na basen chociaż tego pomnie nie widać :wink:

Ja napewno :slight_smile: W koncu armia musi bcy wysportowana :stuck_out_tongue:

ojjtak ;D najlepsi z najlepszych ~ w końcu idęę do liceum wojskowego :wink:

Znaczy się mówisz o mnie. Ja nie wymiękam i pakuje już ponad 5 miesięcy :slight_smile: i nie przestane!

To jakie ty masz mięśnie ?? Ja zaczełem od 2 miesięcy i mam dosyć.

Ja będę trenować tzn. PIŁKA NOŻNA :smiley: I do tego ćwiczenia (no rozciąganie, brzuszki - tak jak zawsze na rozgrzewce) tylko teraz będzie tego duuużo więcej bo mam duuzo więcej wolnego czasu :smiley: Potem strzały, obrona, drybling i tak cały dzień - sport :mrgreen:

Dużżże :stuck_out_tongue: Efekty widać, nawet bardzo :slight_smile: