PostScript Distiller i błąd przy tworzeniu PDFa

Witam,

Zrobiłem projekt w Corel Draw 11 na roll up. Plik spory bo i spore wymiary 2m na 2m oraz bitmapy spore. W Corel Draw za pomocą drukarki ApogeeX generuję plik PostScript’owy. Następnie ten plik PS wrzucam do Adobe Acrobat wersja 6.0 i chcę wykręcić PDFa. A program wciąż wyświetla komunikat błedu. Jego treść poniżej. Proszę o pomoc, co robię nie tak? Do tej pory nie miałem kłopotów z kręceniem PDFów z plików PostScript. Z góry wdzięczny za pomoc.

Treść komunikatu błędu:

%%[Error: limitcheck; OffendingCommand: string]%%

Stack:

65632

/$dat

%%[Flushing: rest of job (to end-of-file) will be ignored]%%

%%[Warning: PostScript error. No PDF file produced.] %%

Distill Time: 29 seconds (00:00:29)

**** End of Job ****

Z doświadczenia… wyeksportuj do tiffa z kompresją LZW, wielkiemu formatowi nie zrobi różnicy czy tam będzie 500 dpi czy 700 dpi, 200 w zupełności wystarczy. A Corel jak to Corel, zdarza się, że nie potrafi zaimportować wyplutego przez siebie epsa…

Napisz na co to leci, jakiś mimaki, vutek??? to będe móg dalej poradzić.

Dzięki za szybką odpowiedź. Rzeczywiście w projekcie był jeden EPS zainmportowany. NIestety tworzony nie z mojego Corela. Otrzymałem go razem z materiałami. Przerobiłem go na element wektorowy i wywaliłem EPSa. Niestety ból siedzi gdzieś w innym miejscu. :slight_smile: bo PDF nadal nie ma zamiaru się wykręcić.

Za to dzięki za podpowiedź z o wygenerowaniu TIFFa z kompresją LZW. Ładnie wyszło. WYsłałem plik do drukarni. Zobaczymy co dziś na to powiedzą.

Na co to idzie niestety nie mam pojęcia. Zadałem pytanie drukarni ale nie otrzymałem odpowiedzi. Może dziś się dowiem. Napiszę jak pojawi się taka informacja.

Dodane 23.09.2011 (Pt) 16:17

A więc plik ma być drukowany na maszynie blizzard mutoch

Cóż… nie jestem fanem tych maszyn delikatnie rzecz ujmując… ale nie o to chodzi, myślę, że w tym wypadku ten tiff nie zrobi różnicy tej maszynie. A na przyszłośc możesz napisać przecież do supportu adobe, oni powinni pomóc. :slight_smile:

Dzięki za pomoc pokmijn. Mam nadzieję, że wydruki będą prawidłowe. Cóż, dzięki za pochylenie się nad moim kłopotem. Pozdrawiam.