"posty bez odpowiedzi"

Cześć nie uważacie że powinno się coś zrobić z postami bez odpowiedzi ?

Wchodzę na forum, klikam na link a tu co ? 109 stron wyników :o a ostatnie z nich z datą 2003r wiem że miejsce na dysku to Wy macie :slight_smile: ale takie coś zaśmieca wyniki wyszukiwania np

Przecież to zaledwie 0,7% wszystkich

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

punkomuzykant gdybyś użył wyszukiwarki, to znalazłbyś podobny temat wraz z wyjaśnieniami odnośnie tego “problemu”. Może zamiast szukać postów bez odpowiedzi warto poszukać z odpowiedziami :stuck_out_tongue:

Hmm nie to nie :slight_smile: ja chciałem dobrze :lol:

Też już kiedyś poruszałem ten temat.

Moderacja odpowiedziała mi, że przecież autorzy tych topików mogą wciąż czekać na odpowiedź (sic!).

Najwidoczniej sprawa ta drażni tylko nas - estetów…

Uważaj, bo zaraz odfruniesz esteto

Nie ma to jak wrodzona skromność.

W życiu aspekty praktyczne są w większości przypadków ważniejsze od estetycznych

:stuck_out_tongue:

I bardzo słusznie - a jeżeli już nie autorzy owych tematów - z racji zapomnienia lub poradzenia już sobie z problemem, to przecież są userzy, którzy dalej mają ten problem. Gdyby temat był błahy, znalazłby zapewne swe miejsce tam, gdzie zazwczaj swe miejsce znajdują banalne, tuzinkowe tematy - tym jednak nie grozi brak odpowiedzi :slight_smile:

Co z tym wspólnego ma estetyka ?

Uważam, że dział ten, to wyzwanie dla userów, którzy naprawdę szukają odpowiedzi na trudne pytania, problemy. Bardzo dużo postów w tym dziale ukazuje jednak pewną indolencję forumowiczów, dla których łatwiej jest wysłać kolejny, nasty post na temat np. Jaki antywirus polecacie…

Takie - nie załatwione posty, dla chcących ewentualnie pomóc, są okazją do podciągnięcia się w wiedzy komputerowej - wertowanie poradników, nauka we właściwym wykorzystywaniu forumowego Szukaj, czy Google - sprawia, że user taki nie tylko stara się pomóc komuś, ale pomaga też sobie…

To nie archeologia - tych rozpoznaje się w odgrzebywaniu tematów omówionych, załatwionych - tu celują przeważnie nowi userzy…

Osobiście uważam, że dział ten winien mieć miejsce na Forum dp.

Pozdrawiam

Jak mogą czekac na odp. skoro za odpowiedź dostanie się warna za “odkopywanie” , a za nowy temat, warn za zaśmiesanie forum.

Ciekawe rzeczy opowiadasz. :o

Odpowiedz na posty bez odpowiedzi a żaden mod uwagi Ci nie zwróci.

Ale odpowiedz a nie klep trzy po trzy.

Zawsze lubiłem Twoje cięte riposty. :slight_smile:

Zgoda, ale czy tematy bez odpowiedzi mają jakiś aspekt praktyczny ?

EOT

Przeczytaj post Agatona

Właśnie!

Ja też kilka tematów napisałem ale zawsze ktoś odpisał niestety nie zawsze udało się zrobić udawało się zrobić to co się chciało :wink:

Powiem jeszcze że spora część pochodzi z działu Sprawdzone Porady tak ok. 45% z 408 tematów w tym dziale.

Wszystkich bez odpowiedzi jest ok.: 6002

W porównaniu z tymi z odpowiedziami to nie tak źle wcale :smiley: