Poszarpane krawędzie w grach (reinstal DX11)

Witam,

mam problem w grach przy roździałce FHD i AA grafika podpięta do monitora HDMI a krawędzie tekstur mam nadal poszarpane i falujące, no nie jednego by to irytowało. Posiadam R7 260X na sterownikach Omega. Były już starsze sterowniki i nic nie zmieniało się w tej sytuacji. Chciałem przeinstalować DX11 bo może ten jest winowajcą, ale jak pobieram aktualizacje ze strony microsoftu z DX11 to pisze, że już mam zainstalowaną tą aktualizacje. Jakies pomysły jakbym mógł przeinstalować DX?

Co to za gra/gry?

Battlefield 3/4 oraz GTA 4 

 

A jak na sterach AMD?

Tzn. to są sterowniki AMD 14.12 (Omega) najnowsze i zmiana na jakiekolwiek nie wnosi żadnej poprawy może jakiś bug w sterownikach jest? Bo już ogupiałem. Mam GTS 450 może sprawdzę na innej karcie czy będzie to samo. Pytanie: Czy muszę dokładnie czyścić komputer ze sterów AMD czy wystarczy ten dezinstalator AMD i odinstalowanie z menadżera urządzeń oraz CCleaner? i będę mógł bez problemu zainstalować wtedy stery nvidi?

 

Plus jak jest, usuń z dysku ręcznie katalog AMD.

 

Po prostu zrób to tak, aby nie zostały stery i oprogramowanie  z AMD w systemie i jak będziesz przechodził z Nvidia na Amd zrób tak samo.