Poszukiwane oprogramowanie do Zarządzania Nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami/lokalami na wynajem

Poszukuję programu, który pomoże mi w prowadzeniu i rozwinięciu mojej działalności zajmującej się wynajmem mieszkań i lokali użytkowych (w przystępnej cenie ;))

Oczekiwania co do oprogramowania:

  • baza danych wynajmujących
  • Rozliczenia z umów z wynajmującymi
  • rozliczenia z dostawcami mediów (wg. liczników, sub-liczników) - historia danych itp.
  • baza danych środków trwałych na poszczególnych nieruchomościach
  • możliwość robienia zestawień kosztów, obrotów, zysków itp.
  • prowadzenie nowych projektów budowlanych/mieszkaniowych
  • rozliczenia kosztowe, remontowe…
    W miarę rozwoju firmy zapewne przydadzą się rozbudowane opcje.

z góry dziękuję za pomoc! :slight_smile:

Excel

1 polubienie

Oczywiście poza Excel’em i innymi programami z pakietu :wink:

Nie znajdziesz takiego oprogramowania, Twoje wymagania są zbyt custom, więc tylko program szyty na miarę by się sprawdził, a ponieważ bez sensu jest wykładać xxxx PLN na zrobienie takiego programu, pozostaje w sumie Excel, gdzie stosunkowo łatwo to uzyskać.

Chyba, że naprawdę zależy Ci na dobrym interfejsie i zarządzaniu tego przez kilka osób (pracowników, czy też ludzi, którzy wynajmują mieszkania) , wtedy odezwij się na prv. Pomyślę nad rozwinięciem tego, bo mam zasoby.

Szukasz po prostu oprogramowania ERP, które da się dostosować do tego co napisałeś wyżej.
Cena takiego waha się od x xxx zł do xx xxx zł.

Nie podałeś
-Dla ilu masz pracowników
-Czy na serwer
-Jaki system operacyjny

Dodatkowo nie zapominajmy, że jeszcze dojdzie koszt za szkolenie oraz ustawienie bazy danych. Więc proszę zdefiniuj przystępną cene bo w przeciwnym wypadku to rzeczywiście zostaje ci exel.

Wpisywałeś poszukiwaną frazę w wyszukiwarkę?

Pierwsze wyniki jakie dostałem:


Dalej mi się szukać nie chciało widząc takie wyniki już na samym początku…
Jest wbrew temu co pisali poprzednicy dużo takich aplikacji, a oni chyba też mają problem z korzystaniem z internetu, albo mają w tym jakiś swój interes :wink:

Oczywiście szukałam :slight_smile: i masz racje tego jest bardzo dużo… jedne są bardzo rozbudowane inne zbyt skromne… ceny przeróżne.
Liczyłam ze ktoś może polecić program z którym np. miał styczność lub na nim pracował…

Dzięki za powyższe linki na pierwszy z nich jeszcze nie trafiłam, sprawdzę jakie ma opcje:)

No to tylko czekać, aż się pojawi ktoś kto korzystał, ale szanse na to marne. Najprędzej będą się w tym temacie pojawiać reklamowe wpisy z fejkowych kont jeszcze przez lata :wink:
Ja proponowałbym samodzielnie potestować jakieś najpopularniejsze rozwiązania, niektóre mają darmowe okresy próbne, przy innych można się umówić na prezentacje, albo dostać jakieś rozszerzone materiały informacyjne.