Poszukiwane spolszczenie do Mass Effect 2

Witam

Szukałem w internecie spolszczenia do Mass Effect 2, ale nic konkretnego nie znalazlem.

Wystarczą same napisy. Najlepiej sprawdzone, bo wszystkie, których się łapałem były wadliwe.

Ktoś może polecić sprawdzone spolszczenie samych napisów? od biedy może być i dubbing, jeśli to konieczne i nie ma innych. Nie wiem, czy wyszły spolszczenia do DLC Mass Effect, więc o nie nie pytam.

Wiem że Mass Effect 1 i 2 w polsce były sprzedawane całkowicie po polsku (samemu mam mass effect 1i 2 i mam całkowicie po polsku). Możliwe że niema oddzielnego (oficjalnego) spolszczenia, najlepiej zapytaj o to na oficjalnym forum mass effecta tam napewno ci będą mogli powiedzieć czy istnieje taka możliwość mieć gre z angielskim dubbingiem ale polskimi napisami.

Oficjalnego niema. Za równo do ME2 jak i DLC. Jedyny wyjątek to DLC Shadow Broker który nie został wydany w PL ale do którego jest zrobione spolszczenie (przez amatorów) wraz z instrukcją jak zainstalować na wersji PL.

Co do spolszczenia ME2 to GG lub PW :lol:

Polskie pliki są na DVD2 zarówno dla ME1 jak i ME2. W przypadku ME1 podczas instalacji jest wybór angielskie dialogi + polskie napisy czy polskie dialogi + polskie napisy. W przypadku ME2 podczas instalacji jest tylko dostępne polskie dialogi + polskie napisy, jeżeli ktoś chce angielskie dialogi + polskie napisy trzeba zedytować kilka plików w grze. Co do spolszczenia to nie zostało wydane osobno.

[Posiadam] Spolszczenie do gry Mass Effect 2 - kiedyś coś takiego chyba widziałem w google :wink: - działa elegancko.