Poszukiwania proszę o szybką odpowiedź

Witam

z góry przepraszam jeżeli wątek został napisany w złym miejscu ale jestem nowy na forum a to wydaje mi się najodpowiedniejsze wiec przejdę do pytania.

Tak wiem ze było ono wertowane 100000razy na tym i kilkuset innych forach jednak ja chce do niego podejść w inny sposób i może pomogę tym sobie i wielu osobom poszukujących informacji o tym zagadnieniu (jest ich wielu widać po ilości mnożących się stron i pytań na ten temat)

Mianowicie chodzi mi o zarabianie w internecie wiem ze nie jestem oryginalny ale naprawdę mnie to ciekawi i nie chodzi mi o jakieś klikanie w reklamy przerabiałem to i nie mam pojęcia jak się na tym czegoś dorobić (może ktoś zna sposób ja chyba jestem za głupi ale nie potrafię)

nie jestem tez leniwy jak coś trzeba robić to dobrze nie muszę zarabiać “10000000zł w tydzień” nie podam “swojej ceny” bo nie mogę znaleźć ile się tak zarabia może to być pomoc w administracji jakiegoś forum itp cokolwiek.

Wszyscy co wiedzą coś na temat proszę o szybką pomoc.

magik244 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

OT - kosz.