Poszukiwania telefonu - do 200zł

Jakoże utopiłem ostatnio mój kolejny telefonik, poszukuję kolejnego zastepczego. Moje wymogi to dotykowy ekran, wifi i przyzwoity aparat. Więcej do szczęścia nie trzeba :). W takiej cenie pozostaje tylko używka. Na allegro w tym przedziale cenowym znalazłem Samsunga Star, LG GT505 oraz LG GT540(nawet ma androida). Który z nich jest najlepszy, może da się znaleźć coś lepszego?:slight_smile:

broń Boże nie ładuj się w lg, większego bagna nie ma… sony ericsson elm / hazel ma wifi b/g oraz gps z funkcją a-gps (mam elma i na gps sie za darmo dojechałem bez problemu z lublina do warszawy na lotnisko)

gt540, oprócz androida 2.1 na pokładzie telefon ma także niezłe wsparcie społeczności, jest możliwość wgrania nieoficjalnego androida 2.3.5

lg to są mocno awaryjne muły

Dodane 02.09.2011 (Pt) 19:53

kupiłem ku990i jak wyszedł na rynek, i od otworzenia pudełka był jeden wielki cyrk z serwisem i całą resztą jestem bardzo niemiło zaskoczony i nie polecam lg!!

Czyli w LG się nie pakować…

Do 200zł mozna kupić jeszcze Nokie 5530, opinie ma dobre. Może ktoś polecić jakieś jeszcze?

O GT540 można pooglądać

Jeśli do 200zł go znajdziesz to bierz.

Za 200zł to naprawdę bardzo dobry telefon, w recenzji na yt swift pokazany był z androidem 2.1, a można doinstalować 2.3, gdyby były problemy z grami można nawet podkręcić procesor (kosztem czasu pracy na baterii) :wink:

Moim zdaniem, jeżeli tylko dasz radę dostać go za 200zł to bierz w ciemno… ewentualnie możesz posłuchać kolegi który przejechał się na lg i poszukać spicy za nieco ponad 200zł

W SE się nie pakuj bo to nie ‘smartfon’, nie można doinstalować aplikacji, a wybór w android markecie jest naprawdę ogromny.

Ok. To na pewno go rozważę. Ale priorytetem dla mnie jest wifi oraz jak najlepszy możliwie aparat, niekoniecznie musi mieć system operacyjny, właściwie przydałaby mi się mocna bateria a w smartfonach z pewnościa jest to wadą. A telefony z Symbianem? (Nokia 5800, 5530)?

I jeśli by roztrzygnąć pojedynek GT540 vs X8 to górą LG?

Martwią mnie jednak opinie o serwisie LG…

Te Nokie mają nie najlepszy aparat, nie mają autofocus. Nie wiem jak LG.

Nokia w ogóle dziwnie podchodzi do opcji autofocus, dają po 5-8 Mpix aparat bez autofocus, więc zdjęcia mogą być rozmazane.

X8 górą ze względu na pojemnościowy ekran i prawdopodobnie lepszą obudowę, ta w lg jest trochę tandetna (zwłaszcza klapka baterii), wiem bo sam mam gt540 :slight_smile:

GT540 ma autofocus, X8 nie ma

Symbian to jest tragedia :!: :!: dla ludzi o mocnych nerwach

sierracossi , z Symbian wytrzymałem 7 miesięcy…

Ale jak już napisałem system operacyjny nie jest dla mnie najwyższym priorytetem, moze być jakiś mulący Symbian, raczej nie korzystam ze zbyt wielu aplikacji. Wciąż mam dylemat :wink: ale na podstawie waszych opinii to jednak GT540 lub X8 chyba. Pewnie wezmę tego bardziej atrakcyjnego cenowo.

Weź lepiej mniej wysluzonego.

jak chcesz za 200 złotych sprawny telefon z wifi i 5mpix to ja sprzedaje za 200złotych sony ericsson elm j10i2

w pełni sprawny, w zestawie pudełko słuchawki, natomiast ładowarki nie mam bo na wakacjach zostawiłem w hotelu…

za 200 złotych sprzedam ci od ręki