Poszukiwany aparat do zastosowań biznesowych

Zależy mi na nawigacji, dużym ekranie, najlepiej aby posiadał rysik, itp.

Cena do 600/700zł - wiem, że to nie jest dużo ale można raczej już coś wybrać :slight_smile:

Myślałem nad Nokią 6630, SE 910i, Motorolą A1000.

Najbardziej ogólnie widzi mi się 910i, ale podobno bateria bardzo krótko wytrzymuje, ma słaby aparat fot., a słaby zegar słabo obsługuję GPS.

Co mi polecicie ?

Pozdrawiam :smiley:

Chyba podałem wszystkie kryteria :wink:

zdecydowanie P900/P910 :slight_smile: możesz dokupić moduł GPS jeśli do wnawigacji, mapki są na sieci, duży ekran dotykowy, wiele możliwości, jeżeli chodzi o aparat to fakt słaby jest… co do baterii bym sie nie przyczepił.2-4 dni przy tym wyświetlaczu to sporo =)

Jeśli chcesz z dobrym aparatem to zobacz P990i

Polecam HTC/Qtec ale cenowo może być trochę wyżej niż wspomniana kwota, zaleta to to że jedzie na Windows Mobile

Przydałby mi się telefon z wbudowanym odbiornikiem GPS :slight_smile:

Jak w tej cenie to N70 :wink:

A dobrze obsługuje GPS/mapy/nawigację i ma może wbudowany odbiornik GPS ? :lol:

Jak chcesz kupić nokie i używać jej do nawigacji, to tylko z najnowszym symbianem (najnowsza wersja tomtoma jest tylko na najnowszego symbiana). Moduł GPS musisz kupić osobno.

nie ma szans byś znalazł w tej cenie dobry telefon z GPS… Moduł GS bedziesz musiał dokupić osobno. Ogólnie to telefony z seryjnie wbudowanym GPS są cholernie drogi(szczególnie nokii, choć jest ich niewiele-sprawdz 6110 Navigator i n95 i zobacz ceny =] ) dobry aparat i GPS ma takze iPhone, mam takiego na stanie jak chcesz=1700zł xD

Z koleii tak jak wspominałem zobacz P990i, np ten http://www.allegro.pl/item260711828.html POzdrO!

Bardzo dobrze… a GPS BT kupujesz osobno cena od 179-400zł

Witam.

Ze swej strony mogę polecić : Nokia E50.

Pozostaje jeszcze odbiornik : Nokia GPS LD-3W.

Niestety to nie ten przedział cenowy i brak ekranu dotykowego.

Jednak uważam, że jest to ciekawa propozycja, jeśli np. chciałbyś

kupić taki smartphone w abonamencie którejś sieci GSM.

Używam taki zestaw około roku, w tym także do zastosowań biznesowych.

Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest osobny moduł GPS.

W moim przypadku smartphone służy mi przede wszystkim jako telefon,

zaś nawigacja jest dodatkiem.

Można pomyśleć także o modelu : Nokia E65.

Czy aż tak będzie Ci potrzebny ekran dotykowy ?

W tej cenie to tylko nowy SE M600i, W950i albo używany P990i (posiada dodatkowo WIFI - tego ci polecam). Odbiornik trzeba będzie jeszcze dokupić.

PAMIĘTAJ!

Jeśli szukasz telefonu do nawigacji to MUSI on posiadać Symbiana z serii S60 3rd albo UIQ 3.0!! Na starszych wersjach też zainstalujesz TomToma (program do nawigacji) ale tylko starą wersję która ma bardzo stare i nie dokładne mapy!

E61 dostaniesz juz za około 650zł przy dobrych wiatrach… bardzo duży wyświetlacz w sam raz do nawigacji, wifi, symbian 3rd, GPS można dokupić za jakieś 150zł, tylko nie ma aparatu.

Staroć :x N70 do biznesu? Nie za bardzo.

Nie ma sensu, stary model