Poszukiwany darmowy player na stronę

Witam, poszukuję playera flashowego na stronę, który obsługuje format flv, mp4 i jest darmowy. W google znalazłem tylko takie które nie działają jak należy np. nie można przewijać do niezbuforowanego wideo, bądź wcale. Ja potrzebuję czegoś jak na youtube, aby przewinięte wideo buforowało się od wyznaczonego miejsca. Player nie może zniekształcać obrazu, bo napotkałem taki co obrzydliwie go pikselizuje, chodź ustawiony jest na pełną jakość. No i nie toleruję znaków wodnych obecnych przez cały film i reklam. Macie doświadczenie z czymś dobrym?

Z tego co pamiętam to to ustrojstwo jest najpopularniejsze:

http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/

Próbowałem już go, na dysku działał bez zarzutu, ale na serwerze nie potrafił przewinąć niezbuforowanego fragmentu filmu, a po kilku minutach zatrzymywał mi się i przy klikaniu wyświetlał jakiś mini formularz którego nie mogłem wyłączyć. Może coś źle zrobiłem, ale jeśli nie da się przewijać to na nic mi ten player.

Da się przewijać bez problemu:

http://www.longtailvideo.com/players/jw-player/gallery/

JW ma mnóstwo różnych opcji, dodatków etc, kwestia odpowiedniej konfiguracji.

To z tego linka działa jak należy, ale ten tutaj http://www.longtailvideo.com/support/jw-player-setup-wizard?example=201 nie przewija niezaładowanego filmu. Nie wiem co stanowi problem. No i jeszcze ten formularz z emailem, ale przy pobieraniu wystarczyło odznaczyć jeden haczyk. Ten link co dałeś jest do filmiku z yt odtwarzanego w playerze i działa jak należy, ale te z serwera się nie przewijają.

Darmowy player polskiej produkcji, z reszta bardzo fajny: http://darkonyx.web-anatomy.com/pl