Poszukiwany program do projektowania wnętrz i wizualizacji

Witam,
zastanawiam się nad wyborem programu do projektowania wnętrz z możliwością tworzenia dokumentacji technicznej i lepszych wizualizacji. Nie chciałbym pchać się w żadne subskrypcje - interesuje mnie dożywotnia licencja. Po wstępnym przeglądzie dostępnych programów najlepszym wyborem wydaje mi się InteriCAD T6. Pracuje ktoś może na tym programie i może podzielić się swoją opinią? Z góry dzięki.

1 polubienie

Z jakimi programami masz już doświadczenie, na czym już pracowałeś?
Generalnie InteriCAD T6 jest dość potężny ale nie każdemu pasuje obsługa, zależy na czym pracowałeś wcześniej. Sketchup może być prostszy w obsłudze, bardziej intuicyjny.

Pracowałem przez rok na pCon planner i u znajomych widziałem CAD Decor’a. Pierwszy odpada ze względu na jakość wizualizacji, chciałbym jednak coś lepszego :slight_smile: natomiast z drugim związane są dodatkowe koszta tj. aktualizacje, moduły w co nie chciałbym się pakować :). Skłaniam się póki co w stronę InteriCADa… może coś więcej na temat obsługi?

Z mojego doświadczenia mogę polecić Arcon 20 - to nowa wersja popularnego programu ArCon dedykowana dla architektów, inżynierów budowlanych i projektantów wnętrz właśnie. Sprawdziłam konkurencję: ani CAD Decor
ani pConPlanner ani PRO100 nie jest tak intuicyjne jak Arcon 20.

wyczuwam reklamę :wink: temat dla mnie nieaktualny. Kupiłem Intericada i wystarczy.

1 polubienie