Poszukiwany ruter który sprosta moim oczekiwaniom

Witam !

Zwracam się z prośbą do szanownych kolegów o zaproponowanie modelu rutera który sprosta moim oczekiwaniom.

A mianowicie ma posiadać :

  • 4 portowy switch

  • gigabitowy WAN

  • Access Point w pełnym standardzie N ( nie żadne draft-N )

  • przynajmniej jedno wyjście na antenę zewnętrzną

  • rozbudowane opcje firmware ( fajnie gdyby byłoby możliwość aktualizacji firmware oraz wgranie alternatywnego firmware )

  • praca Wifi w paśmie 2.4/5 GHz ( ewentualnie dual band )

Interesuje mnie porządny sprzęt, nie żadne tp-linki które mają problem z choćby zapisywaniem/zmianą ustawień . Chciałbym wydać na ten sprzęt do 400zł. Przyglądałem się ofercie Linksysów od Cisco, jednak co mnie zirytowało i wykluczyło te produkty to fakt, że w tak highendowych urządzeniach jakimi nie zmiernie są i spełniłyby moje oczekiwania jest brak wyjścia na przynajmniej jedną antenę co w tej klasie sprzętu myślę, że nie jest dopuszczalne . Czekam na propozycje. Pozdrawiam

Fritz!Box. “Kombajn” nie zastąpiony.Masz wszystko.Cena trochę przekroczy Twoje wymagania.

Dodane 26.10.2010 (Wt) 19:23

http://www.ceneo.pl/;004+sfritz?gclid=C … 3wodpkO43Q

Linksys (chodź sam brand należy do Cisco) nie jest sprzętem “highendowym”, nigdy nie był i nigdy nie będzie. Produkty linksys kierowane są do użytkowników domowych i małych biur.

Szukasz rozbudowanego, profesjonalnego sprzętu to przejrzyj ofertę np Cisco i dopisz przed podaną kwotą co najmniej “1”.

Nie licz na to że za cenę Fiata Panda kupisz Alfe Romeo 159.