Poszukiwany serwer do gry z xp save forever do gry et

(wojownik) #1

witam - poszukuje serwera do gry wolfenstain et - chodzi oto aby taki serwer miał zapisywane xp na ,,na zawsze,,, posiadał standardowe mapy - ja grałem z kolegą na serwerze EF 85.25.138.178:28060 ale od jakiś 4-5 dni na serwer nie da się wejść - czy zmienili ip czy co nie wiem -czekam na odpowiedzi -dziekuję

(Błażej) #2

Zainstaluj sobie program "oko" i w nazwie szukaj XP save

Serwerów takich jest mało ponieważ tam nie idzie się nauczyć grać oraz grają tam Ci co dopiero zaczynają, więc poziom jest zbyt niski

(wojownik) #3

grałem na serwerze co poziom był wysoki, a Twoja wypowiedz sama sobie zaprzecza :stuck_out_tongue:

(Błażej) #4

Chyba nie...

Jeśli myślisz, że grając na początku ze słabymi nauczysz się grać to jesteś w błędzie.

(wojownik) #5

gram w et 3 lata , gram niezle , a na tym serku nie grali amatorzy...

(Krzysieek88) #6

Grasz w ET 3 lata i nie potrafisz sam serwera poszukać ? Nie wyobrażam sobie starego wyjadacza grającego w gry typu Cs, ET, CoD2 który by nie posiadał programu The All-seeing Eye. Te wyszukiwarki co są wbudowane w gry to sobie mogą w "kieszeń" wsadzić :stuck_out_tongue: Nie znajdują połowy z tego co wyłapuje oko ;]

(Błażej) #7

To gg jak grasz na takich servach. Proponuje przejść na stopwatch :mrgreen:

Szacun dla ciebie, ale odłam społeczeństwa gra na serwach z XP save z powodów wyżej opisanych.

BTW Grając 3 lata powinieneś już wymiatać i grać spary a nie łazić po serwach z XPsave

Twoja wola ale przeżucając się na inne serwy troche byś zyskał

(wojownik) #8

przeniosłem się na ten serwer 85.25.138.178:28060 z powodów które opisujesz , na nim nikt nie czitował , nie było lamerstwa, kulturka i co najważniejsze walka o cele, a na klany nie mam czasu szkoła , praca, poprosze moda o skasowanie tego posta bo prosilem o coś a tu jakaś polemika sie urodziła -pozdrawiam

(Błażej) #9

To na tych serwach gracie na obj?

(Hehe 91) #10

:smiley: :smiley: :smiley:

Te xpsave to jest masakra, nie dość że gracze mają po xxxx XP, servery przeważnie mają ogromną ilość slotów gdzie na team przypada po 20 graczy +, są to jakieś etpuby/noquartery/jaymody czy coś gdzie nawsadzane jest różnych modów, dodatków i nie wiadomo czego jeszcze :stuck_out_tongue:

Swego czasu pogrywałem na jakimś xpsavie, niezły ubaw był :slight_smile:

btw. nie wiedzieć czemu z inei mnie wywala -.-

(A9w) #11

A wie ktoś jak zrobić Jaymod na serwerze? Od tego zależy xp save i komędy tekstowe.

Jak zrobić jaymod na w

• asnym serwerze?

(Błażej) #12

Ładujesz moda w menu i później stawiasz serwer(Host)

Inny sposób masz podany na stronach o tematyce et