Poszukiwany serwer do gry z xp save forever do gry et

witam - poszukuje serwera do gry wolfenstain et - chodzi oto aby taki serwer miał zapisywane xp na ,na zawsze, posiadał standardowe mapy - ja grałem z kolegą na serwerze EF 85.25.138.178:28060 ale od jakiś 4-5 dni na serwer nie da się wejść - czy zmienili ip czy co nie wiem -czekam na odpowiedzi -dziekuję

Zainstaluj sobie program “oko” i w nazwie szukaj XP save

Serwerów takich jest mało ponieważ tam nie idzie się nauczyć grać oraz grają tam Ci co dopiero zaczynają, więc poziom jest zbyt niski

grałem na serwerze co poziom był wysoki, a Twoja wypowiedz sama sobie zaprzecza :stuck_out_tongue:

Chyba nie…

Jeśli myślisz, że grając na początku ze słabymi nauczysz się grać to jesteś w błędzie.

gram w et 3 lata , gram niezle , a na tym serku nie grali amatorzy…

Grasz w ET 3 lata i nie potrafisz sam serwera poszukać ? Nie wyobrażam sobie starego wyjadacza grającego w gry typu Cs, ET, CoD2 który by nie posiadał programu The All-seeing Eye. Te wyszukiwarki co są wbudowane w gry to sobie mogą w “kieszeń” wsadzić :stuck_out_tongue: Nie znajdują połowy z tego co wyłapuje oko ;]

To gg jak grasz na takich servach. Proponuje przejść na stopwatch :mrgreen:

Szacun dla ciebie, ale odłam społeczeństwa gra na serwach z XP save z powodów wyżej opisanych.

BTW Grając 3 lata powinieneś już wymiatać i grać spary a nie łazić po serwach z XPsave

Twoja wola ale przeżucając się na inne serwy troche byś zyskał

przeniosłem się na ten serwer 85.25.138.178:28060 z powodów które opisujesz , na nim nikt nie czitował , nie było lamerstwa, kulturka i co najważniejsze walka o cele, a na klany nie mam czasu szkoła , praca, poprosze moda o skasowanie tego posta bo prosilem o coś a tu jakaś polemika sie urodziła -pozdrawiam

To na tych serwach gracie na obj?

:smiley: :smiley: :smiley:

Te xpsave to jest masakra, nie dość że gracze mają po xxxx XP, servery przeważnie mają ogromną ilość slotów gdzie na team przypada po 20 graczy +, są to jakieś etpuby/noquartery/jaymody czy coś gdzie nawsadzane jest różnych modów, dodatków i nie wiadomo czego jeszcze :stuck_out_tongue:

Swego czasu pogrywałem na jakimś xpsavie, niezły ubaw był :slight_smile:

btw. nie wiedzieć czemu z inei mnie wywala -.-

A wie ktoś jak zrobić Jaymod na serwerze? Od tego zależy xp save i komędy tekstowe.

Jak zrobić jaymod na w

  • asnym serwerze?

Ładujesz moda w menu i później stawiasz serwer(Host)

Inny sposób masz podany na stronach o tematyce et