Poszukiwany serwer FTP - pewne wymagania


(Angelo18) #1

Witam!

Poszukuje serwer FTP w którym będzie możliwość zrobienia takich ustawień. Mianowicie dostęp do serwera tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników wiec tutaj moje pytanie aby użytkownicy sami mogli tworzyć konta. Druga sprawa chce udostępniać pewne pliki ale użytkownicy będą mieli do nich dostęp dopiero w momencie wgrania kilku swoich np:

logują sie wgrywają 10 plików i dopiero po tym mogą ściągać pozostałe tam sie znajdujące Chciałbym aby to odbywało sie automatycznie Wszystko jestem w stanie postawić na swoim serwerze jednak nie wiem jak takie coś zrobić Proszę o pomoc, wszelkie sugestie Sprawa dosyć ważna

dziękuje i pozdrawiam


(Dontbesoso) #2

najłatwiej, chociaż nie widzę gotowego rozwiązania, php+mysql+ftp..

php+mysql zapewnia ci kontrolę tworzenia kont, weryfikacji limitów użytkowników i wszystko co ci się zamarzy (gratisy na imieniny/urodziny użytkowników :wink:, a ftp żeby podawał i przechowywał pliczki..

sam serwer ftp raczej nie da ci takiej możliwości..

taka mnie jeszcze teraz nachodzi refleksja, zastanów się, czy tworzenie takiej sieci nie koliduje w żaden sposób z prawem, bo jako administrator takowej możesz mieć poważny kłopot.


(Angelo18) #3

No tak w mysql za dużo nie zdziałam Byłoby to trochę zabawy Co do prawa nic takiego nie koliduje To ma służyć ludziom którzy tworzą muzykę a dokładnie podkłady i aranżacje


(Dontbesoso) #4

a zerknij tutaj, z tym że jest to oparte o mysql+php+ftp..

http://sourceforge.net/project/showfile ... p_id=49304


(Kaka') #5

koras , zwracam Ci jeszcze uwagę na interpunkcję. Używasz polskich znaczków i z tego się cieszę, jednak pamiętaj o takich znakach jak przecinek czy kropka, bez których zdania źle się czyta.