Poszukuj serwera-domena i hosting bez reklam

Witam

Poszukuję serwera najlepiej darmowego, który zaoferuje mi hosting i domenę tzn. korzystałem z usług friko,republika i vgh i niestety nie byłem z nich zadowolony.

Najważniejszym elementem jest to, żeby na stronie nie zostały dodane reklamy, ponieważ reklamy są dla użytkowników bardzo denerwujące.

Nie zależy mi, abym miał dostępne szablony, powiem więcej nawet nie jest to wskazane, ponieważ HTML kojarzę i w miarę sobie w nim radzę.

A i jeszcze, żeby serwer był dostępny przez cały czas, a nie tak jak np. na friko, gdzie serwer jest dostępny przez 5 godzin dziennie.

Proszę składać propozycję danych serwerów, propozycje serwerów płatnych też mile widziane, tyko oczywiści w normalnych cenach, tj. jedna opłata roczna do 100 zł. Wiem, że nie jest to dużo, ale strona będzie dostępna tylko dla niecałych 30 użytkowników, więc dużych potrzeb na niej nie będę miał.

Pozdrawiam

Marcin

Witam ja już trzy razy skorzystałem z usług http://linuxpl.com/ konto podstawowe ma 2GB pojemności, kosztuje 49,20 zł/rok plus domena np .eu 7,38 zł za pierwszy rok a później 35.67 zł za kolejne lata.

Serwer jest stabilny w ciągu dwóch lat zdarzyła się jedna poważniejsza awaria i strona nie była dostępna przez ok 30 min, o czym powiadomiono mnie mailem.

Na serwerach stawiałem drupala i nie miałem żadnych problemów.

000webhost- 1500MB na pliki, 100GB transferu miesięcznego, bez reklam, za darmo

A ja polecę Ci cal.pl. mam u nich już 3ci rok serwer i gorąco polecam. Chociaż by nawet przez to, że ostatnio wprowadzili brak ograniczeń transferu :wink: