Poszukuję aktualnych testów antywirusowych

Cześć, jak w temacie- poszukuję aktualnych testów programów antywirusowych przeprowadzanych przez niezależne laboratoria. Mówiąc “aktualne” mam na myśli testy z grudnia 2008 czy stycznia 2009. Ostatni test wykonany przez niezależną firmę znalazłem na Virus Bulletin z września 2008 roku.

Zwracam się też do osób, które napiszą, że “możesz sam poszukać”… Szukałem i znalazłem tylko wspomniany wyżej test. Jeżeli znacie jeszcze jakieś godne zaufania publikacje to podzielcie się informacją :wink:

Z góry dzięki, pozdrawiam

.

Najnowsze rankingi: KLIK

Jest jeszcze test Naszego vortalu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8& … wirusowych

Yhym, bardzo dobre linki Cosik_Ktosik. Z testów wynika, że AVK 2009 jest najlepszy. Jeżeli nawet nie ma tego antywirusa w testach to mając na uwadze, że AVK 2009 ma “w sobie” silniki Avast i BitDefender to właśnie te dwa ostatnie antywirusy zajmują wysokie miejsca w rankingach. Szkoda tylko, że AVK nie zamieściliście w swoim (tego vortalu) teście.

Jedynym minusem AVK jest to, że żre on strasznie dużo CPU:( Ale da się żyć… właśnie dzisiaj przerzuciłem się na AVK 2009 z Eseta Antyvirus 3.0, po jego dłuższym używaniu, i AVK wykrył mi 5 groźnych wirusów. Mimo zamulania komputera pozostanę przy AVK !

Dzięki !

.