Poszukuję Androida 2.2.1 dla Galaxy Mini

Witam,

poszukuję ROMU 2.2.1 dla Galaxy Mini, nie chodzi mi o rom z Azji, lecz europejski.

Dziękuję z góry za pomoc.

Nie żeby reklama czy coś ale poszukaj na http://forum.android.com.pl

Linki są tam nieaktualne.

Na portalach nie da się go już znaleźć bo został wycofany, musisz szukać użytkowników, którzy mają go na swoich dyskach i udostępnią przez np. dropboxa.

na Sammobile jest jakiś, ale nie pisze jaka wersja - http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-S5570&pcode=XEO#firmware

2.2.1 w T-mobile - http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-S5570&pcode=ERA#firmware

:frowning:

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160

Najstarsza wersja na tej stronie to 2.3.5

Galaxy Mini? Podaj proszę dokładny symbol telefonu, najlepiej po kodzie Samsunga. Strach podać link do softu z innego modelu, bo uwalisz go na 100%. :slight_smile:

XWKT9

Symbol ti np:GT-I 8160p lub GT-I8160. Podałem link tam masz liste rozwijana po lewej stronie .Znajdz swój model .

Najlepiej jakbyś wgrał cyanogenmoda 7 :slight_smile: Na XDA forums jest tego pełno, ale najlepiej poszukać czystą wersję. 

Nie jestem pewien czy o ten telefon chodzi, ale tu jest ten dział: http://forum.xda-developers.com/galaxy-mini/development

Poszukiwałem najstabilniejszego systemu dla Galaxy Mini i wyczytałem, że 2.2.1 ejst najstabilniejszy i najszybszy, ale zostaję na 2.3.6.

Co do cyanów to miałem chyba każdą wersję od 7 do 11 i każda z nich jest niestabilna albo coś nie działa, zostaję na stocku.

Dziwne. Ja od miesiąca korzystam na Galaxy Note 2 z Cyana 11 i chodzi mi zdecydowanie lepiej niż na stocku. Poszukaj też innego sprawdzonego romu na XDA. Tego trochę jest. Warto prześledzić.

CM na Galaxy mini nie jest robiony przez Cyanogenmod team ale przez społeczność, czyli oni ściągają kod, budują własny system na bazie cyana, który nie jest idealny i nie ma częstych aktualizacji. Twój note ma oficjalne wsparcie.