Poszukuję Androida 2.2.1 dla Galaxy Mini


(system) #1

Witam,

poszukuję ROMU 2.2.1 dla Galaxy Mini, nie chodzi mi o rom z Azji, lecz europejski.

Dziękuję z góry za pomoc.


(kalitt) #2

Nie żeby reklama czy coś ale poszukaj na http://forum.android.com.pl


(system) #3

Linki są tam nieaktualne.


(Piotrek2255) #4

Na portalach nie da się go już znaleźć bo został wycofany, musisz szukać użytkowników, którzy mają go na swoich dyskach i udostępnią przez np. dropboxa.


(lordjahu) #5

na Sammobile jest jakiś, ale nie pisze jaka wersja - http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-S5570&pcode=XEO#firmware

2.2.1 w T-mobile - http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-S5570&pcode=ERA#firmware


(system) #6

:frowning:


(rubin714p) #7

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160


(system) #8

Najstarsza wersja na tej stronie to 2.3.5


(Kliczek Maciej) #9

Galaxy Mini? Podaj proszę dokładny symbol telefonu, najlepiej po kodzie Samsunga. Strach podać link do softu z innego modelu, bo uwalisz go na 100%. :slight_smile:


(system) #10

XWKT9


(rubin714p) #11

Symbol ti np:GT-I 8160p lub GT-I8160. Podałem link tam masz liste rozwijana po lewej stronie .Znajdz swój model .


(Lukasz13131) #12

Najlepiej jakbyś wgrał cyanogenmoda 7 :slight_smile: Na XDA forums jest tego pełno, ale najlepiej poszukać czystą wersję. 

Nie jestem pewien czy o ten telefon chodzi, ale tu jest ten dział: http://forum.xda-developers.com/galaxy-mini/development


(system) #13

Poszukiwałem najstabilniejszego systemu dla Galaxy Mini i wyczytałem, że 2.2.1 ejst najstabilniejszy i najszybszy, ale zostaję na 2.3.6.

Co do cyanów to miałem chyba każdą wersję od 7 do 11 i każda z nich jest niestabilna albo coś nie działa, zostaję na stocku.


(eyeti) #14

Dziwne. Ja od miesiąca korzystam na Galaxy Note 2 z Cyana 11 i chodzi mi zdecydowanie lepiej niż na stocku. Poszukaj też innego sprawdzonego romu na XDA. Tego trochę jest. Warto prześledzić.


(system) #15

CM na Galaxy mini nie jest robiony przez Cyanogenmod team ale przez społeczność, czyli oni ściągają kod, budują własny system na bazie cyana, który nie jest idealny i nie ma częstych aktualizacji. Twój note ma oficjalne wsparcie.