Poszukuje aplikacji bluetooth

Witam mam laptopa toshiba tecra a9 z wbudowanym modulem bluetooth i poszukuje aplikaci aby móc laczyc sie z telefonem. Dajcie link do pobrania

Pobierz ze strony producenta telefonu.

Nie musisz mieć żadnych aplikacji żeby fon się połączył z lapkiem- włączasz blutka w fonie, szukasz urządzenia a jak znajdziesz to dajesz żeby połączył i jak zapyta o hasło to wpisujesz ( np literkę q )- jak w lapku wyskoczy okienko to także wpisujesz hasło ( tą literkę q ) i już masz sparowane połączenie.

W zasobniku systemowym powinna być ikona Bluetooth /koło zegara/- a w Panelu sterowania->Wszystkie elementy Panelu sterowania->Urządzenia i drukarki->Urządzenia Bluetooth i tam powinien być np.: Bluetooth Adapter. Tam jest możliwość skonfigurowania/dodania telefonu czy innego urządzenia Bluetooth ->Dodaj Urządzenie — Dodaj drukarkę. Gdy klikniesz na ikonę w zasobniku PPM->wybierasz ustawienia , aby komputer był widoczny lub nie dla innych urządzeń Bluetooth. Stąd też możesz wybrać wyślij odbierz plik, dodaj urządzenie lub pokaż urządzenia Bluetooth - gdy ikony nie widać - wybierz - pokaż ukryte ikony.

ja mam bluetooth monitor ale nie idzie sie połaczyca zaden sposób ani telefon nie znajduje urzadzen ani na laptopie nie idzie wysylac

Boś nie sparował urządzeń- sparuj tak jak opisałem w swoim poście i będziesz mógł wszystko.

Jeszcze jedna sprawa- sprawdź czy zapora nie blokuje ci połączenia- jeśli masz ESETa to przełącz w nim zaporę na tryb uczenia się bo możliwe że ci blokuje połączenie.

jak niby włacze bluetooth monitor w kolo zegara jest ikona blutu ale jak na nia klikne i chce sprawdzic czy jest wlaczona to ani OFF ani ON nie moge kliknac:( co robic?