Poszukuje aplikacji do łatwego zarządzania linkami

Witajcie,

na wstępie nie wiem czy we właściwym temacie publikuję swe zapytanie, dlatego w razie czego proszę o przesunięcie.

Opiekuję się stroną internetową i chciałem wiedzieć ile mamy kliknięć w poszczególne linki, na poszczególnych stronach. Niestety dostawca usługi strony internetowej nie prowadzi statystyki kliknięć, więc postanowiłem skorzystać ze skracacza linków goo.gl i zamiast prawdziwych linków, dodaję w skrypcie strony odnośnik do skróconego linku - w ten sposób dowiaduję się potem z goo.gl ile było kliknięć.

W przeciągu ostatniego roku niektóre z podstron rozwinąłem i dodałem nowe linki. No i teraz zrodził się problem, bo chciałbym, aby nowe linki na spisie linków goo.gl znajdowały sie koło tych, które dodałem kilka miesięcy temu do goo.gl (gdyż u mnie znajdują się na tej samej stronie), ale na goo.gl to chyba nie jest możliwe. Wszystkie linki listują się chronologicznie wg daty ich skrócenia, a ja potrzebuję, żeby wszystkie linki, jakie dodałem na jedną podstronę znajdowały się w menedżerze skracacza “koło siebie”, bez względu na datę skrócenia linku. Do tej pory grupowałem sobie linki w excelu, ale staje się to uciążliwe podczas przepisywania do excela liczby kliknięć (linków jest ponad 200 i w goo.gl ułożone są chronologicznie, a w excelu pogrupowane są tematycznie).

Pomyślałem, że najlepszym rozwiązaniem byłoby trafić na taki skracacz linków, który pozwalałby grupować (wrzucać np. do jakichś folderów) poszczególne linki. Dzięki takiemu rozwiązaniu mógłbym dodawać nowe linki do danego folderu i byłyby tam tylko linki związane ze stroną “X”, a linki zw. ze stroną “Y” byłyby już w innym folderze itd. Czas dodania nie miałby znaczenia, a ja zyskałbym narzędzie pozwalające mi w łatwy sposób przemieszczać linki pomiędzy folderami.

Zna ktoś coś takiego?