Poszukuję aplikacji do usuwania programów

do tej pory używałem Your Uninstaller i bardzo mi sie podobał bo czyscił także rejestr, ale niestety key mi wygasł, co polecacie o podobnym (skutecznym) działaniu?

Revo ,bardzo dobry i darmowy.

Revo jest lepszy od Your Uninstaller :slight_smile: a najlepszy jest Total Uninstall,niestety płatny.Także polecam revo

Możesz też spróbować Ashampoo® UnInstaller,ale trochę z nim zabawy.Monitoruje instalowane programy i tworzy logi z instalacji.Wszystko trwa niemiłosiernie długo ale wyczyści system kompletnie ze wszystkich zmian jakie wprowadzi instalowana aplikacja.Nadaje się szczególnie do testowania softu który może namieszać w systemie.

Proponuję z czystym sumieniem:

1/My Uninstaller :slight_smile: -darmowy,ale bardzo dobry programik-używam go już kilka miesięcy;

2/Glary Utilities :slight_smile: -też super programik,również go używam jakiś czas.

Tymi programami usuwam u siebie na komputerze.

CCleaner. Tym programem nie tylko usuniesz zbędne programy, ale i różnorakie śmieci, które tylko spowalniają wydajność systemu.

Link: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Jak kolega wyżej Napisał CCleaner sam z niego korzystam i bardzo przydatne narzędzie do usuwania śmieci z WIndows’a :stuck_out_tongue:

Tak-CCleaner jest też super. :slight_smile:

Jeśli chodzi o płatne to Ashampoo Uinstaller

Wśród darmowych jest także FCleaner-też z niego korzystam,ale jeszcze tym programem nie usuwałem programu.

Usuwałem natomiast zbędne pliki i jest świetny ten program według mnie.