Poszukuje aplikacji ułatwiającej prowadzenie szkolenia


(Mrufcia) #1

Witam

Poszukuje aplikacji ułatwiającej prowadzenie prezentacji/ szkolenia. Nie wiem jak ją nazwać ale postaram się opisać jej funkcję. Zadaniem tej aplikacje jest możliwość użycia myszki jako pisaka/zakreślacza i móc np zakreślić czerwonym kółkiem daną rzecz by zwrócić uwagę że o tym jest mowa albo zaznaczenie ważnego tekstu. Ważne jest to, że te mazania nie zapiszą się, tak jak by to działało nad danym programem.

Pozdrawiam

Ania


(Dimatheus) #2

Hej,

Na przykład MS Power Point.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(szymon189) #3

Darmowe LibreOffice - Impress. Podczas prezentacji klikasz prawym klawiszem myszy i wybierasz: “Wskaźnik myszy jako pióro”


(Mrufcia) #4

Dzięki za podpowiedzi tylko że nie o to chodzi. Nie chce programu do prowadzenie prezentacji czyli slajdów. Chodzi mi o to, że np tłumaczę działanie X programu i chce zwrócić uwagę na dany element programu poprzez “odręcznym zaznaczenie zakreślaczem np na czerwono”. I to zaznaczenie nigdzie się nie zapisuje. Jeśli moje tłumaczenie jest nie jasne proszę pisać postaram się to lepiej wyjaśnić


(Dimatheus) #5

Hej,

To może po prostu Narzędzie Wycinanie dostępne w Windows 7 i nowszych. Robisz screen ekranu i możliwe jest rysowanie po nim.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Mrufcia) #6

O dzięki, to jest coś o co mnie wiecej mi chodzi. Jeśli ktoś by miał jeszcze jakiś pomysł inny na zewnętrzny programik to z chęcią posłucham :slight_smile:


(rgabrysiak) #7

Sprawdź aplikację ZoomIt, dostępna na TechNecie.