Poszukuje aplikacji ułatwiającej prowadzenie szkolenia

Witam

Poszukuje aplikacji ułatwiającej prowadzenie prezentacji/ szkolenia. Nie wiem jak ją nazwać ale postaram się opisać jej funkcję. Zadaniem tej aplikacje jest możliwość użycia myszki jako pisaka/zakreślacza i móc np zakreślić czerwonym kółkiem daną rzecz by zwrócić uwagę że o tym jest mowa albo zaznaczenie ważnego tekstu. Ważne jest to, że te mazania nie zapiszą się, tak jak by to działało nad danym programem.

Pozdrawiam

Ania

Hej,

Na przykład MS Power Point.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Darmowe LibreOffice - Impress. Podczas prezentacji klikasz prawym klawiszem myszy i wybierasz: “Wskaźnik myszy jako pióro”

Dzięki za podpowiedzi tylko że nie o to chodzi. Nie chce programu do prowadzenie prezentacji czyli slajdów. Chodzi mi o to, że np tłumaczę działanie X programu i chce zwrócić uwagę na dany element programu poprzez “odręcznym zaznaczenie zakreślaczem np na czerwono”. I to zaznaczenie nigdzie się nie zapisuje. Jeśli moje tłumaczenie jest nie jasne proszę pisać postaram się to lepiej wyjaśnić

Hej,

To może po prostu Narzędzie Wycinanie dostępne w Windows 7 i nowszych. Robisz screen ekranu i możliwe jest rysowanie po nim.

Pozdrawiam,

Dimatheus

O dzięki, to jest coś o co mnie wiecej mi chodzi. Jeśli ktoś by miał jeszcze jakiś pomysł inny na zewnętrzny programik to z chęcią posłucham :slight_smile:

Sprawdź aplikację ZoomIt, dostępna na TechNecie.