Poszukuję choć jednej dobrej przeglądarki do zdjęć

To nie jest żart gdyż te które sprawdzałem(czyli większość) są beznadziejne jeśli chodzi o wyświetlanie zdjęć na pełnym ekranie.

Problem jest taki że tworzą się schodki na zdjęciach co nie ma prawa się pojawiać z tego prostego powodu gdyż przykładowo jak otwieram jedno zdjęcie na pełnym ekranie programem media player classic to nie ma najmniejszych wad obrazu, żadnych schodków na konturach.

Również znacznie lepiej chociaż trochę gorzej sprawuje się przy powiększaniu podgląd zdjęć z windows xp lecz tam nie ma opcji na pełnym ekranie.

Więc czy znacie choć jeden program który powiększy zdjęcie przykładowo o rozdzielczości 640x480 lub 800x600 do pełnego ekranu 1024x768 lub 1360x768 ? Oczywiście w tym drugim nie będzie całkowicie na pełnym ekranie ale tylko wysokość.

Tomek666a , zdecyduj się czego szukasz! [-X wiele darmowych/komercyjnych przeglądarek ma opcje o których piszesz, wystarczy pogrzebać w opcjach i ustawieniach.

jakie schodki? ale jak masz mał fotkę i ją masz na pełnym ekranie to jej jakośc nie może być dobra. bo nie wiem jakie ty masz te schodki na myśli

Schodki na konturach oczywiście(na przykład konturach osób w zdjęciu). Mam takie wymagania żeby można ustawić program, że po otwarciu zdjęcie wyświetlało by się się na pełnym ekranie i dopasowane do rozdzielczości ekranu. Więc sprawdzałem kilka programów i tworzyły się te schodki. Przykładowo w programie mpc nie było schodków, ale to nie jest przeglądarka. Na pewno to zależy jak program powiększa dlatego pytam się jaki program tak powiększy zdjęcie nie psując go bo jak widać to nie wina zdjęcia.

Ciężko jest cokolwiek polecić,bo tego programów jest od groma IrfanView,XnView,Photo Filtre,Picasa wszelkie Photo Commandery,a to że jest pixeloza to wada grafiki rastrowej,tu komputer powiększa każdy punkt obrazu

Tak z czystej ciekawości sprawdziłem CompuPic 6.23 Pro i ten program wydaje się genialny bo powiększa zdjęcia do pełnego ekranu bez utraty jakości podczas gdy inne psuły zdjęcia.