Poszukuję darmowego odpowiednika FRAPS

  • Witam. Mam dwa pytania. Poszukuję darmowego odpowiednika FRAPS. Program musi nagrywać video z dźwiękiem :slight_smile: Znacie coś takiego ??

Nie potrzebuję, żeby robił zrzuty ekranu, nie zależy mi na tym, bo dodam grę do biblioteki Steam, i wtedy mogę wysłać

sobie na profil. - Program może, lecz nie musi przeprowadzać konwersji do innych formatów. Może zmieniać chociaż rozdzielczość,

aby filmik mniej MB zajmował :slight_smile:

Pytanie numer dwa. Czy istnieje jakiś program ( najchętniej darmowy ), żebym po nagraniu filmiku podłożył tło, jakim będzie

piosenka. Program nie musi być profesjonalny. Z góry dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Gregion - http://www.softpedia.com/get/Multimedia … gion.shtml darmowy, robi to samo co fraps i ma więcej opcji.

co do drugiego pytania to nawet w windows movie maker podłożysz muzyke albo w VirtualDub.

  • Dziękuję za szybką odpowiedź :slight_smile: Zainstalowałem ten Gregion, ale jak go zainstalowałem, skonfigurowałem pod siebie,

to są problemy. Po pierwsze :slight_smile: Jak uruchamiam program, i wciskam nagrywanie, i uruchamia się gra, to wyskakuje błąd,

i grę zamyka. Po drugie nie ma on skrótów klawiszowych, więc jak uruchamiam grę to muszę wyczuć moment,

kiedy będzie startował filmik. Po Trzecie. Nie nagrał nic poza dźwiękiem dzisiaj.

  • Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły :slight_smile:
  1. Taksi albo Xfire - ale co do xfire to zależy co to za gra
  • Witam ponownie. Próbowałem XFire, ale to nie zdaje testu. Po prostu nie wiem, co źle robię, ale nie nagrywa :frowning: .

Nie chcę wielu programów instalować do nagrywania :), żeby sprawdzić, który lepszy :), i dysku sobie zaśmiecać :slight_smile:

Cóż. Trzeba zostać przy FRAPS chyba :smiley: , bo jak na razie spisuje się najlepiej, tylko będę musiał go przeinstalować :slight_smile: .

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. - Jak by ktoś miał jakiś sprawdzony program, którego używa, i który jest dobry, to dajcie proszę znać.

Dzięki i pozdrawiam :slight_smile: