Poszukuję darmowy LiveChat

Witam serdecznie, poszukuję jakiegoś darmowego liveChatu który będę mógł umieścić w aukcji np na allegro.

Pozdrawiam

livechat na allegro- albo plugin od gg(najłatwiej) albo możesz próbować z jquery+ajax (nieco trudniej ale możesz lepiej wszystko dopasować pod siebie). na przykład http://yurivish.com/yshout/

Widzę że to nie jest takie proste więc sobie odpuszczę :frowning:

Pozdr

Zwykle GG nie wystarczy? Jest nawet możliwość, że może do Ciebie pisać osoba, która nie ma konta i komunikatora GG na komputerze:

http://www.gadudodatki.pl/webAplikacje/show/id/39077

PS. nie sprawdzałem tego rozwiązania, więc nie wiem jak to się sprawuje

A jak to pobrać? Jeśli chodzi o normalne GG to mam umieszczone w aukcji ale nie każdy używa Gadu więc najlepszy byłby taki livechat :slight_smile:

Umiesz czytać? Jeśli tak, to poczytaj (także to co napisałem powyżej)

Oczywiście czytałem ale nic konkretnego tam nie piszę tak samo jak w twoim poście…

Czytanie i czytanie ze zrozumieniem nie jest równoznaczne.

Twoja odpowiedź:

Używać GG a posiadać na nim konto to w przypadku tego rozwiązania, które podałem dwie różne sprawy.

To nie jest umieszczenie samego numeru GG na stronie tak jak to Ty masz.

Przeczytaj jeszcze raz co napisane pod linkiem.

Teraz jasne?

Wygenerowałem kod ale gdy go wklejam na allegro to pojawia mi się okienko:

W opisie przedmiotu znajdują się niezalecane elementy HTML/JavaScript

Przedmiot może zostać wystawiony po usunięciu niezalecanych elementów z opisu. (Więcej informacji).

Jeżeli opis wyświetla się poprawnie, możesz wystawić przedmiot - niezalecane elementy zostaną usunięte automatycznie.

Jeżeli strona nie wyświetla się poprawnie, kliknij Zmień dane i samodzielnie usuń elementy z opisu.

Podgląd źródła opisu z niezalecanymi elementami.

Nie wiem jak to zrobić :frowning:

Napisałem, że nie testowałem tego rozwiązania (tym bardziej z Allegro, które ma swoje dość duże wymagania co do kodu na stronie i ten kod im najwyraźniej nie pasuje)

No to lipa :frowning: