Poszukuję dobrego internetu do gier i przeglądania stron

Witam, mam 2 problemy:

 

1.Poszukuję bardzo dobrego i szybkiego internetu nic prawie o tym nie wiem, więc zwracam się z pomocą do was.Internet będę wykorzystywać najczęściej do gier typu Counter Strike i przeglądania stron.

Co do prędkości obecnej, uroki udostępnianie przyłączy tp podmiotom trzecim.

Wszystko zależy od miasta w którym mieszkasz. Prawda jest taka że liczą się tylko UPC, Vectra (kolejność przypadkowa) + lokalni kablowi dystrybutorzy (nie myl z radiówkami). Własne przyłącza działają bardziej stabilnie niż te dzierżawione więc orange / netie i wszystkie pochodne bym odrzucił na początku.

Niestety routery przez nich udostępniane są konfigurowane zdalnie, więc jeśli będziesz miał wybór bierz modem + własny router.

//edycja listy po poście kolegi niżej

Kiedyś miałem multimedie i też zdażały im się spadki prędkości do tego mieli zabujcze ceny. Z netii za to korzystałem przez dwa lata i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Dobry stosunek ceny do jakości. Teraz korzystam z kabla od lokalnego dystrybutora i puki co tak zostanie (250mb za jakieś grosze:) ) - stabilne szybki łącze (jeśli komuś nie przeszkadza że wszystkie dane lecą przez ich komputery:)

Dawidpoplawski , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

OK to tak:

 

UPC - odpada

Zastanowiłbym się i nad"radiówką" tylko sprawdzoną z dobrymi rekomendacjami.

Mam od roku czasu,ping jest zawsze w granicach 25-50 a prędkość nawet lekko wyższa niż w zawartej umowie.

Co prawda dostawca dostawcy nie równy ale nawet z ciekawości zrób rekonesans.

Radiówki mają taki spory rozrzut, nawet u tego samego dostawcy ukształtowanie terenu i zakłócenia może sporo namieszać.

Dlatego nie chce radiówki jakies inne pomysły?