Poszukuje dobrego programu do odzyskiwania utraconych danych

(Szypula89) #1

poszukuje dobrego programu do odzyskiwania utraconych danych lub partycji.Musi być skuteczny ponieważ padły mi wszystkie partycje i nie mogę ich odzyskać .Próbowałem Acronis Disk Directory ale nie pomogło odzyskać .Ponieważ przypadkiem sformatowałem dysk kilka razy dlatego musi być to program który odzyska dane po kilku formatach.Bardzo prosze o pomoc.

(Jolka112) #2

Active@File Recovery 7-5. odzyskuje dane z formatowanych partycji. www. Instalki.pl wchodzisz w windows>narzędzia>odzyskiwanie danych. Tam jest ten programik i wiele innych.

(McDracullo) #3

TestDisk?

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... pic=2948.0

(Leonardofree44) #4

Też szukam programu do odzyskania danych. Najlepiej żeby był darmowy. Znacie taki ? Ten TestDisk jest tylko wierszem poleceń ? To chyba skomplikowany. Z tych których znam Active File Recovery jest lepszy od Easy Recovery.

(McDracullo) #5

Masz wszystko opisane, co więc tu skomplikowanego?

(Szypula89) #6

Active File Recovery nie pomógł chociaż był lepszy niż kilka innych programów.Mówie wam że mam do kitu przypadek.Gdy chciałem instalować windowsa .Usunełem dysk e:\ a windows mi usunoł wszystkie partycje(pech coś było nie tak) i teraz nie mogę odzyskać .Próbowałem już kilkoma programami i nic.Dlatego że miałem dodatkowo kilka formatów(pełnych).2 formaty pełne.Proszę powiedzcie mi kto miał taki przypadek i jak odzyskał te pliki? spróbuje test diskiem

(roobal) #7

No nie do końca korzysta z wiersza poleceń, a raczej z tekstowego interfejsu użytkownika, tzw. TUI. Nie klepiesz tam żadnych poleceń, a jedynie obsługujesz program strzałkami i zatwierdzasz eneterem, nic skomplikowanego.

Pozdrawiam!

(Gryf00n) #8

jeszcze jest DMDE

manual

(Leonardofree44) #9

To też nie jest darmowe nie ?

(Gryf00n) #10

za free to pozostaje jeszcze opcja uniksowych narzędzi

czytaj

dostępnych z Live CD

tutaj

lub do pobrania i instalacji