Poszukuje dobrego programu do odzyskiwania utraconych danych

poszukuje dobrego programu do odzyskiwania utraconych danych lub partycji.Musi być skuteczny ponieważ padły mi wszystkie partycje i nie mogę ich odzyskać .Próbowałem Acronis Disk Directory ale nie pomogło odzyskać .Ponieważ przypadkiem sformatowałem dysk kilka razy dlatego musi być to program który odzyska dane po kilku formatach.Bardzo prosze o pomoc.

Active@File Recovery 7-5. odzyskuje dane z formatowanych partycji. www. Instalki.pl wchodzisz w windows>narzędzia>odzyskiwanie danych. Tam jest ten programik i wiele innych.

TestDisk?

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … pic=2948.0

Też szukam programu do odzyskania danych. Najlepiej żeby był darmowy. Znacie taki ? Ten TestDisk jest tylko wierszem poleceń ? To chyba skomplikowany. Z tych których znam Active File Recovery jest lepszy od Easy Recovery.

Masz wszystko opisane, co więc tu skomplikowanego?

Active File Recovery nie pomógł chociaż był lepszy niż kilka innych programów.Mówie wam że mam do kitu przypadek.Gdy chciałem instalować windowsa .Usunełem dysk e:\ a windows mi usunoł wszystkie partycje(pech coś było nie tak) i teraz nie mogę odzyskać .Próbowałem już kilkoma programami i nic.Dlatego że miałem dodatkowo kilka formatów(pełnych).2 formaty pełne.Proszę powiedzcie mi kto miał taki przypadek i jak odzyskał te pliki? spróbuje test diskiem

No nie do końca korzysta z wiersza poleceń, a raczej z tekstowego interfejsu użytkownika, tzw. TUI. Nie klepiesz tam żadnych poleceń, a jedynie obsługujesz program strzałkami i zatwierdzasz eneterem, nic skomplikowanego.

Pozdrawiam!

jeszcze jest DMDE

manual

To też nie jest darmowe nie ?

za free to pozostaje jeszcze opcja uniksowych narzędzi

czytaj

dostępnych z Live CD

tutaj

lub do pobrania i instalacji

klick

i na koniec do poprzedniej wypowiedzi zapomniałem dodać dwie informacje

HDD Repair Tool

oraz

klick

a z forum DMDE lub Elektrody polecam pomoc specjalisty