Poszukuję dobrego programu szpiegującego

Poszukuję jakiegos dobrego programu szpiegującego. Potrzebny mi do zainstalowania w biurze, bo muszę sprawdzić swoich pracowników, bo coś mi nie gra od dłuższego czasu.

Bardzo proszę o fachową pomoc, bo ja jestem laik :oops:

Najlepiej z polską instrukcją :smiley:

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :slight_smile:

http://www.okoszefa.pl/

Jeżeli zainstalujesz w biurze ten czy inny program do kontrolowania poczynań na kompie twoich pracowników , to niestety ale pracownicy muszą sie o tym fakcie dowiedzieć od Ciebie i najlepiej by było aby podpisali odpowiednie oświadczenie że zostali poinformowani że takie oprogramowanie zostało zainstalowane.

sam doświadczyłem takiej sytuacji :twisted:

bez mojej wiedzy, bez żadnej informacji, i podpisywania czego kolwiek - mój komputer był monitorowany, co było złamaniem podstawowych regulacji w tym temacie i “powodem” mojego odejścia - o innych nie wspomnę, bo nie wolno tu klnąć :lol:

Ale właśnie o to chodzi, ze ja nie chcę powiedzieć, ze jest zainstalowany jakiś program szpiegujący, bo wtedy nie dowiem się pewnych istotnych dla mnie rzeczy, bo pracownicy będą się pilnować.

Mi konkretnie chodzi o kontrolowanie rozmów na GG.

Jestem w ogóle ciekawa, czy jest jakaś możliwość odzyskania i przeczytania wykasowanego archiwum??

Iwcia nie możesz tak zrobić :evil:

a w czym masz problem ??

przygotuj aneks zabraniający instalowania oprogramowania bez Twojej, czy informatyka wiedzy - i jak ktoś to złamie - to bruk, i każ usunąć oprogramowanie, które wskażesz, a nie jest potrzebne do pracy. I wtedy poinformuj o monitorungu i zobaczysz kto pracuje, a kto się op*****

tak jest, ale to jest tajemnica korenspondencji - to tak, jak by ktoś czytał twoje listy i na tym forum nie uzyskasz innej porady - przykro mi, ale to, że masz podejrzenia nie oznacza, że możesz łamac prowo

Monczkin,

powiem wprost, jest to moze chamskie z mojej strony, ale podejrzewam moją pracownicę, ze romansuje z moim mężem :evil: a wiem, ze rozmawia w pracy na GG i z nim i ze swoją przyjaciółką, której wszystko mówi.

Jestem w sytuacji podbramkowej, MUSZĘ to wiedzieć, czy to jest prawda.

Tu nie chodzi o monitowanie pracy, bo pod tym względem nie mam nic do zarzucenia, niestety :frowning:

Dlatego chciałabym dotrzeć do archiwum skrupulatnie wykasowanego.

Zrobisz jak będziesz uważała. My nie powinniśmy Ci niczego narzucać, tylko podpowiadać co i jak. Nie jesteśmy organami ścigania, prokuratorami ani sędziami. Ja uważam, że w pewnych wypadkach po prostu się nie informuje i tyle, a że jest to wykroczenie poza prawo, to cóż…Czasami niestety trzeba nagiąc nieco prawo by coś komuś udowodnić itp. Ale powtarzam nie jesteśmy na forum prawnicznym itp. więc jak wykorzystasz swoje oprogramowanie - Twoja sprawa.

Iwcia

Wybacz ale to są Twoje problemy i nikt na tym forum nie będzie uczył cię omijać zabezpieczeń programu.

Zamykam z powodów regulaminowych

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Iwcia rzuć gacha - sorki za brutalność, ale to w tym momencie są już prywatne kłótnie, a w tym to już sami musicie znaleść rozwiązanie. My tu się zajmujemy owszem problemami, ale komputerowymi, a nie relacji międzyludzkich