Poszukuje dobrego serwisu

Witam wszystkich. Poszukuje dobrego serwisu do założenia darmowej strony, stronę będę robił z muzyką,filmami i grafiką. Znałem taki jeden bardzo dobry serwis tnb.pl ubf.pl dbv.pl itp. no ale jakimś nieznanym dla mnie powodem nie mogę na niego nawet wejść, pokazuje mi tak jakby wo gule nie istniał. Więc czy zna ktoś jakiś dobry i w miarę zaawansowany serwis na którym można zrobić darmową i też w miarę zaawansowaną stronę ?

P.S.Chciałbym taki serwis na którym można używać kodu html. O i jeszcze nie chcę yoyo.pl .

Z góry dzięki, i czekam na jak najszybszą odpowiedź.

Spis darmowych hostingów

Polecam cba.pl

A czy założenie tam strony jest w 100% darmowe ??

Tak, są utrzymywane z reklam wyświetlanych na stronie.

A znasz jeszcze inne może bo mi troszke tamta nie pasuje o i podaj mi link do twojej stronie jak masz ok.

Jak chcesz zrobić dobry serwis, to trzeba zainwestować przynajmniej te 100zł rocznie w domene i serwer, do tego zaprojektować jakiś wygląd + wdrążyć to w CMS, bo od tych darmowych to cudów nie oczekuj, co Ci nie odpowiada dokładnie w podanych serwerach ?

Zresztą jak założysz serwer na którejś z tych stron to własny serwis i tak musisz sobie zaprojektować itd, nic nie ma za darmo i bez własnej pracy…

Dobry, zaawansowany i darmowy, te słowa się wykluczają, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego - jest takie przysłowie, w dodatku jak jest to jeszcze za free to już całkiem.

Yoyo.pl też Ci nie odpowiada ? :smiley:

Ja chcę poprostu coś takiego jak tnb.pl

Ale to jest zwykły hosting, na którym instalują PHP-Fusion. Na innych też Masz taką możliwość lub też możesz go samodzielnie zainstalować.

PHP-Fusion to CMS, jest też parę innych. Jak je zainstalować Masz tutaj: Systemy Zarządzania Treścią (CMS) - kompendium wiedzy

Wszystkie podane hostingi są darmowe, więc możesz je wszystkie sobie przetestować.

Ja wiem że to hosting z zainstalowanym PHP-Fusion ale ja chcę poprostu żeby dał mi ktoś drugi taki serwis dość podobny i łatwy w obsłudze jak tnb.pl, ubf.pl dbv.pl lub vgh.pl zna ktoś taki czy nie ??

:lol:

no i chyba tyle :wink:

http://0hosting.pl/ - popatrz sobie.

http://0hosting.pl/host,dinhostnet,184,0.html - tego korzystałem przez pewien czas, byłem zadowolony. Co prawda po duńsku, ale da się w miarę połapać co i jak.

Ok wiecie co jednak skorzystałem z cba.pl. I powiem szczerze że się opłacało. Zainstalowałem sobie PHP-Fusion 6 i wszystko gra i tak mam dużo więcej możliwości niż na tnb.pl, więc wielkie dzięki.

P.S. Moja nowa strona www.mediasite.cba.pl

Moim zdaniem błąd. Co prawda na tą wersję jest dużo więcej modyfikacji niż na 7 wersję, to i tak lepiej zainstalować najnowszą wersję 7 :wink:

Oczywiście to moje zdanie :stuck_out_tongue:

Wiem że lepiej zainstalować PHP-Fusion 7 ale niestety jak już ją instaluje to po drodze wyskakuje że większość plików jest niezapisywanych i nie wiem dlaczego. Jeśli ty wiesz to mi napisz co zrobić a ja z miłą chęcią zainstaluję PF-7

Ustaw CHMOD’y (atrybuty) na te pliki, które są niezapisywane. W Total Commander zaznaczasz plik prawym przyciskiem myszy, klikasz w górnym menu Plik potem zmień atrybuty i w tym okienku wpisz 777. :slight_smile:

http://www.php-fusion.pl/instrukcje_ins … _00_xx.php

Ja ci polecam unl.pl Jest w 100% darmowa i nie ma na niej reklam. :slight_smile: