Poszukuję dobrego telefonu

klopas , nie tylko stery… nie słaszałeś o czymś takim jak elfy?? one dają naprawde duże możliwości…do tego jeszcze masa patchy, możliwosc wgrania softa od k810i… zmina splasha, startupa itp…layout, czcionka, patche graficzne, menu, a sterowniki dużo polepszjaą… może od wyswietlacza nie ale przy dźwięku słychać sporą róznice a przy aparacie też widać…

a jak się powgrywa różne dodatki sterowniki elfy itp. to można stracić gwarancję

Bardzo przyzwoity telefonik, zdjęcia przede wszystkim no i muzyka też może być :lol:

gwarancje napewno stracisz na twoim miejscu kupiłbym k800i miałem wybór między k800i a N73 i ze względu na cenę wybór padł na SE i nie żałuje a ten symbian wcale nie jest taka rewelacją moim zdaniem

mi tez się wydaj że nokia nie jest wart kupna tylko i wyłącznie dla symbiana bo ja też wolę SE a te dodatki wole sobie powgrywać jak mi minie gwarancja dzięki za porady i pozdrawiam

JA bym polecił Albo nokie 5200 albo 6131

Sony Ericsson k800i.

lol…k800I ,myślę ze cie zadowoli dobry aparat3.15 MP, 2048x1536px(niezła rozdzielczość), autofocus, video(już raczej nie zadowoli nikogo…słaba rozdzielczość,nawet w dzień nic fajnego nie nakręcisz)(QCIF), xenon flash…64 MB pamięci wewnętrznej…lol…nom i za ta kase bezproblemu znajdziesz na allegro funkile nówkę : :wink:

a więc tak trochę sie na myśliłem i poczytałem na innych forach i teraz chcem wybrać miedzy SE k810i a Samsungiem U700 bo stwierdzilem ze k800i ma trochę wad i to poważnych a więc co doradzacie :smiley:

a więc tak trochę sie na myśliłem i poczytałem na innych forach i teraz chcem wybrać miedzy SE k810i a Samsungiem U700 bo stwierdzilem ze k800i ma trochę wad i to poważnych a więc co doradzacie :smiley: ? ?

zdecydowanie k810i (w zasadzie to to samo co k800i tylko że inna obudowa) …u700 to taki bardziej babski telefon, w którym postawiono bardzo duzo na wygląd…pozatym samsungi są badziewne…no może z paroma wyjątkami…

wszystkie są badziewne… bez wyjątków… wraz z omnią i całą serią i…

Jeśli rozmiar nie przeszkadza mogę polecić Toshibę G500. Jestem jej posiadaczem i jestem bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo fajny w obsłudze- platforma Windows Mobile to podobnie jak w Symbianie dużo programów. Możliwość aktualizacji z WM 5 do WM 6.1- co polecam (sam tak mam). Telefon nie jest drogi, można przeszukać aukcje Allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string … onal_rec=0

Ma Wi-Fi, którego nie ma ani SE k800i i k810i i żaden tuning softu tu nie pomoże. :smiley:

Wchodzą do niej karty miniSD do 4 GB (gdy wgrasz sterownik). Małą wadą jest to, że czasem lubi się nagrzać, ale mi to nie przeszkadza- mam darmowy ogrzewacz do rąk. :lol:

Wadą jest też to, że właściwie wszystkie sprzedawane mają simlocka na Play- bo nie da się go na razie zdjąć, ale podobno pomagają na to jakieś adaptery SIM.

Jak ja kocham takie posty. :lol:

No tak, przecież tylko Nokie są najlepsze, inne niech się chowają. :lol:

Naprawdę dobre są nowe nokie z serii N, mozna takie wygrać w konkursie: http://nokianxx.wp.pl

oj nie mój drogi, nokia są OK ale nie najlepsze… HTC też są ok… ale nie jestem fanboy i nie mówię że to super extra nie ma lepszych…

Tylko Sony Ericssony i nic więcej! Nigdy nie mulą, małe, wygodne, funkcjonalne itp :slight_smile: Polecam z serji WALKMAN np. W610i, W880i itp :slight_smile:

a moze n96?

Widać że nie wiesz co mówisz. Gdybyś miał w ręce jakąkolwiek nokie z symbianem 9.2 (fp1) nie wygadywałbyś takich bzdur.

a n96 kosztuje 550 zł ? poza tym, to szmelc… (260 mhz, bateria 900 mAh, ogólnie kupa śmiechu)

heh kupiłem sobie już Noki n95 i jestem zadowolony wybrałem z wyższej półki.A teraz chciałbym się dowiedzieć jak właczyć internet bo np. mam g w fonie i pisze ze potrzebne polaczenie przez neta a więc wybieram internet GPRS i nie moge sie polaczyc z siecią WLAN to samo pomożecie?

n96 nie jest taka zła…bez przesady…