Poszukuję dobrego telefonu

A więc tak jak w tytule napisałem poszukuję dobrego telefonu.Interesują mnie modele takie jak: SE ,Nokia ,Samsung , cena tak do 550zł i żeby był jakiś dobry karta pamięci aparat itp ,itd.Proszę o podsuniecie jakiś pomysłów.

Pozdrawiam.

samsung d900

a ile on kosztuje ?? :expressionless:

SE M600i

Nokia E65

Nokia 9500

Nokia N93

Samsung D900i to kicha, szczerze to wolę już 3310 niż D900i :stuck_out_tongue:

no fajnie tylko czy one kosztują do 550 zł ?? :smiley:

A nie możesz wpisać na allegro? …

M600i nie ma aparatu.

Sony Ericsson K770i

Nokia 6500 slide

Nokia N70

No a co z nokią N73? Na allegro są w cenie ok 500zł. Jeśli chodzi o aparat to robi świetne jak na telefon zdjęcia.

Są po 500zł używane, i nie powiem że w super stanie…^^

wole brak aparatu niż brak systemu…

a jak zależy ci na foto to bierz N73…

PS. N73 są w strasznym stanie ale za 400zł! za 500zł można znaleźć w bdb stanie :slight_smile:

Ale diadax napisał że chce mieć aparat…

Zawsze można kupić zwykłą N73, a nie odrazu Music Edition.

Swoją drogą sam mam Nokię 6120c i jestem z niej bardzo zadowolony :slight_smile: Tyle, że aparat 2.0MPx zostawia plamki(?), zdjęcia wychodzą średnie. Ale za to jest na niego multum aplikacji :wink:

szczerze powiedziawszy to ja bym wolał telefon prosto z salonu ,nowiutki bo już raz się przekonałem kupując telefon używany więc wiecie jak to jest wydajesz tyle kasy a tu bubla ci wcisnęli xd

Może Sony Ericsson K550i. Tani a zarazem dobry.

z “Tani” się zgodzę ale z dobry nie… nawet niektórzy użytkownicy K550i ci to powiedzą…

zastanawiałem się nad Sony Ericssonem K800i co o nim sądzicie dobry jest bo mi się podoba :smiley:

N73 będzie lepszym wyborem… ma takie same funkcje ale ma system… czyli nieograniczone możliwości… jakbyś się interesował programowaniem to wiedziałbyś co może Java a co może C++ :wink:

a więc jak opłaca się brać tego k800i bo sie nie moge zdecydować a po drugie ta nokia jest droższa #-o

k800i to dobry telefon…sam mam, wytrzymały, robi świetne zdjęcia, ładnie gra na słówchawkach od jakiegos walkmana np. hmp-72… jak wgrasz sterowniki do dźwięku to naprawde dobrze…świetny do tuningu, można zmieniac mase rzeczy np. sterowniki aparatu, akustyke, menu, layout, czcionkę, wgrywać patche i elfy (uważaj na cid 53 ;)), bateria długo trzyma…jak dla mnie bardzo fajny telefon… kolega ma n73 i powiem, że z lekka muli, ale pewnie da się to jakoś obejść, czy co (nie znam się) ale i tak k800i bardziej mi sie podoba…

N73 chodzą od 400zł…

K800i nie jest dobry do “tuningu” bo można wgrać tylko aplikację i gry z javy i różne stery… (które praktycznie polepszają to co ma wbudowane)

N73 ma tego xx razy więcej i każdy program ma inne funkcję a programów na Symbiana masz… naprawdę dużo :smiley: no i często te programy mają rzeczy niewbudowane do softu w fonie :slight_smile:

Ja bym polecił Nokię 6151, sam taką posiadam i jestem zadowolony.