Poszukuję dobrego zamiennika YouTube na Androida

Cześć.

Nie mam żadnych problemów z ładowaniem filmów na YT. Poszukaj problemu gdzie indziej niż w aplikacji.

Nie wszyscy mają. Widocznie zależy to od wersji systemu, lub czegoś innego. U mnie na 4.4.4 potrafi często nie załadować filmu lub przyciąć.

 

A próbowałeś uruchamiać filmy przez przeglądarkę ?

Filmy z przeglądarki odpalam, ale też ma minimalne problemy z wczytywaniem strony, jak i podczas oglądania jakiegoś filmu, potrafi co 4/5 minuty zatrzymać się film na 5 sekund. Problemy występują też na przeglądarce internetowej komputera, jak i ściągnąłem jakąś aplikację YT ze sklepu Windowsa 8.1 i problem ten sam. Wyczytałem, że nie tylko ja mam ten problem, ale i wielu innych też.

Na czystym Androidzie 4.4.2 KK problem ten sam, więc nie koniecznie szukać problemu gdzie indziej. Może YT coś chrzaniło z ostatnią aktualizacją, bo był taki moment na YT na Androidzie, że YT zmienił wygląd na jeszcze nowszy, co zauważyłem logując się na YT, ale na drugi dzień powrócił obecny wygląd YT.

Nie używam prawie YT przez urządzenia mobilne, ale jeśli chodzi o aplikację to sprawdź TubeMate.

To aplikacja służąca przede wszystkim do pobierania treści z YT i dlatego została usunięta za sklepu Play. Pobierz plik .apk wyłącznie z oficjalnej strony i wrzuć na telefon by zainstalować.

@skrzek, dzięki. Wieczorem będę miał więcej czasu, to sprawdzę TubeMate.