Poszukuję dobrej karty sieciowej wifi

Witam wszystkich,

tak jak w temacie - poszukuję dobrej karty sieciowej wifi, najlepiej w standardzie n posiadającej sterowniki do 64bitowego systemu. Zastanawiałem się nad kupnem tej karty: http://www.agito.pl/karty-sieciowe/d-link-dwa-547.0.34738.html?attr=1-2207,1490-178539 ale nie jestem pewny czy posiada sterowniki 64 bitowe. Będę wdzięczny za sugestie.

Pozdrawiam

na pewno nie kupisz karty od liveboxa

Po czym wnioskujesz że jest to karta od livebox’a?

Całe dorosłe życie posługuję się produktami firmy D-link. Nigdy się nie zawiodłem. Twój wybór co do karty jest trafiony. Oczywiście to moje zdanie.

W takim razie ostrożnie podchodziłbym do wyrobów D-Linka. Ich produkty potrafią niekiedy “dać w kość”, generując trudne do rozwiązania problemy ze stabilnością pracy. Zerkałbym raczej w stronę niedrogich, aczkolwiek solidnych “generic’ów” pokroju TP-Link’a.

To zależy jakiego systemu używasz. W każdej karcie WiFi najważniejszy jest użyty chipset. W podlinkowanym egzemplarzu to akurat Atheros. Czyli będzie miał sterowniki pod większość współczesnych systemów operacyjnych, w tym praktycznie wszystkie popularne.

Bo cały livebox to jedno wielkie…coś.

Biedzie problem ze sterownikami pod windows 7 64 bit. Ja mam windows 7 64 bit i od poczatku miałem problemy ze sterownikami kart d-linka,tracer,tp-link, sparklana. Przy wyborze karty musisz pamiętać o tym zęby to była nowa seria karty świeżo wydana. Bo starsze mimo tego ze producent pisze sterowniki nie działają prawidłowo. Inaczej jest w laptopach nie ma z tym problemu. Pisze z własnego doświadczenia bo kupowałem rożne karty i były problemy.Mogę polecić tą kartę http://allegro.pl/karta-wi-fi-tp-link-t … 45222.html :-o :-o

To teraz mam problem… Znalazłem 4 karty które moim zdaniem mogłyby bybre ale każda ma swoje za i przeciw. Osobiście używałem przez 7 lat linksysa, który niestety już szfankuje - przy tej marce wybrałbym http://www.linksysbycisco.com/PL/pl/products/WMP300N co to D–linka produkt podany w pierwszym poście, z kolei to TP-linka wacham się miedzy http://www.tp-link.com/pl/products/productDetails.asp?class=anm&content=spe&pmodel=TL-WN951N a tym http://www.tp-link.com/pl/products/productDetails.asp?class=anm&content=spe&pmodel=TL-WN851N. Którą z tych 4 byście wybrali - ale tak szczerze?

bierz tp-linka 3 antenowego jeśli różnica cenowa nie jest zbyt wielka.