Poszukuje Dragon Ball Gry RPG

Szukam Gry Dragon Ball kiedyś mój kolega grał w jedną taką gre tylko nie znam tytułu prosił bym o podanie chodziło w niej o podnoszenie sobie lvl"u i granie z fabuła zgodnie z tym co wydarzyło się w grze o ile dobrze pamietma można było latać po całym świecie była ona na jakiś emulator chyba że ktoś zna podbą do niej o lepszej grafice był bym wdzieczny…

Zapewne chodzi o grę Legacy of Goku na emulator GBA :wink:

Legacy of Goku 1,2 i 3 :wink:

:arrow: Screen z gry Legacy of Goku

Jeżeli się mylę to możliwe, iż chodzi o inną grę Earths Special Forces (wymagana jest pełna wersja Half-Life) :?

:arrow: Earths Special Forces

:arrow: Screen z gry Earths Special Forces

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Tak… ta gra jest bardzo podobna do tej której poszukuje lecz to nie ta tam nie widać było wrogów lecz było widać walki jak w np. Final Fantasy gdzie wrogowie nagle cie atakowali i pokazywało sie polawalki osobno a jeśli chodzi o ten mod Half Life to niestety nie o to chodzi choc ciekawe to jest potrzeba HL i tylko to? puzniej jest zwykły RPG? czy strzelanka DBZ jak np. w Counter-Strike??

Może chodzi o grę

:arrow: DBZ Super Sonic Warriors (gra na GBA) ??

:arrow: Screen z gry DBZ Super Sonic Warriors

Hehe mam jeszcze jedną propozycje :wink:

:arrow: Dragon Ball Advance Adventure (gra na GBA)

:arrow: Screen z gry Dragon Ball Advance Adventure

Z tego co wiem to aby zagrać w tą grę potrzebna jest pełna wersja gry Half-Life :?

Grę można zaliczyć raczej do typowych przygodówek i RPG :wink:

To jest coś a’la Legacy of Goku gdzie swobodnie chodzisz (bądź latasz) postacią i pokonujesz napotkanych wrogów :wink:

Ja tez kiedys poszukiwałem takiej gry. Z tego co pamietam byla ona na NESa lub SNESa.

pzdr

Hehe znalazłem ale dziekuje za pomoc chodziło mi o

Dragon Ball Z: Legend Of Super Sayjin

na Snes"a ale zaciekawił mnie ten

Mod do HL a czy wystarczy HL którego instaluje gdy chce sobie

zainstalowac CS"a? bo mój CS (chyba wersija 1.3) ma w sobie HL

bo z miłą chęcią sprobował bym coś pokombinować hehe

Dragon Ball Z: Legend Of SSJ to generalnie najgrywalniejsza gra o tematyce Dragon Ball’a, jaka kiedykolwiek powstala - polecam :).

A skąd można ściągnąć Dragon Ball Z: Legend Of SSJ bo tez chetnie bym se pogral :lol: ??

A gdzie można ściągnąć emulator do DBZ Super Sonic Warriors bo ta gra mnie zaintrygowała? :slight_smile:

Poszukaj w google VisualBoyAdvance

Siemano odwiedza ktoś tą strone jeszce mam takie pytanie do Sebaqyk

Sciagnołem to co masz w linku gre i co mam dalej zrobić tam są tlyko dwa pliki :confused: jak to uruchomić i zką wziąść emulatora

Jeden post wcześniej masz podane, czego szukać

Potem otwierasz emulator - wskazujesz ścieżkę do gry - tyle

Jakie ?

Seba a ta giera : Earths Special Forces jest na Pc … gdzie mozna ja sciagnac ?

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 22:52

Juz mam odpowiedz, tlko jak by ktos mogl wytlumaczyc jak i co pokolei zaistalowac ?