Poszukuję explorator plików multimedialnych

czyli coś takiego że przeglądam katalogi i puszczam utwory.Dobrze by było aby była opcja aby leciały wszystkie po kolei w danym katalogu albo tylko jeden.Kolejno losowo.

Jednak nie mam na myśli żadnego ze znanych odtwarzaczy multimedialnych(typu winamp) bo te oferują tworzenie playlist ,a to jest niewygodne bo jeżeli bedę skakał po katalogach i za każdym razem musiał tworzyć ,playlistę.Ponadto każdorazowe robienie playlisty powoduje skanowanie dysku.

Może jest jakaś wtyczka do total commandera lub winampa?

Dobrze by było aby działał na win98

Prosze o pomoc.

Może itunes?

ten m.a.c. jest takim samym badziewiem jak cała reszta.Włączyłem ,a tu puste ono .Robię import,wskazałem katalog,zaczął mi skanować dysk ,robił to ze 5 minut.

A przecież pliki się zmieniają i jak coś wykasuje to będe musiał odświeżać.

Na co mi funkcja robienia albumów,skoro albumy to u mnie nazwy katalogów.Co innego gdybym miał burdel na dysku,ale u mnie jest wszystko poukładane(total commanderem) i gotowe do odtworzenia.

Jeszcze raz powtarzam,szukam program który przeglada katalogi takie jakie są na dysku i odtwarza to co jest.Żadnych importów i tworzenia playlist.A to co usunę z dysku ma znikać w programie.

I co mi po tym ,skoro potem po klinięciu pojawia czekam na załadoanie winampa

Czyli mam rozumieć że NIE MA i mam napisać we flash i AS.Tylko jest problem,słabo znam ten język i pewnie będę musiał poświęcić kilka dni na napisanie czegoś tak banalnego ,że jeszcze nikt nie napisał.

A powiedzcie mi w takim razie w jaki sposób działają odtwarzacze DVD(sprzętowe) .Jakoś po włożeniu płyty z 200 utworów nie czekam aż przeskanuje całą tylko wyśwetla mi katalogi i puszcza po kolei.

Odtwarzacze mp3 też to umieją.Więc do k…nędzy dlaczego na PC nie mogę tego samego???1000 odtwarzaczy i wszystkie jednakowe.A może wsystkie używają tego samego oprogramowania tylko mają inny wygląd.