Poszukuje gry / problem BIA:Road to hill 30

(Karol Nabozny) #1

Witam, tak jak w temacie poszukuję pewnej gierki, w którą grałem dosyć dawno temu i nie pamiętam jak się nazywa, postaram się Wam ją trochę opisać, może ktoś będzie wiedział.

O ile dobrze pamiętam, gierka zaczynała się od filmiku na którym nasz oddział skakał na spadochronach do jakiegoś lasu/dżungli, zaraz po wylądowaniu okazało się, że dookoła nich znajdują się żołnierze, zapaliły się światła samochodów itp... zabrali ich do swojej siedziby. 

No i tu zaczyna się gra, siedzimy na krześle w jakiejś sali tortur mamy tylko nóż i musimy się wydostać, potem musimy uwolnić nasz oddział zza krat (wiezienia), udać się po nasze plecaki.. no i potem trwa już akcja..    

No i jeszcze mam 2 sprawe:

Gdy próbuje wlączyc Brothers in arms :Road to hill 30 wyskakuje mi bląd krytyczny :

Build: (null)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2396 MHz  [7396639375360.000000 0] with 4095MB RAM

Video: No Video

Empty class for object None

History: UObject::StaticAllocateObject <- (NULL None) <- UObject::StaticConstructObject <- InitEngine

Nie wiem kompletnie co mam zrobić, dodam ze posiadam win 8 i laptop na pewno spełnia wymagania gry.

Z góry dzięki za pomoc.

karlos979, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem Twojego postu do śmietnika.

(kijek) #3

Podaj swoją konfigurację sprzętową. Błąd wskazuje na brak zainstalowanych sterowników graficznych.