Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Mass Effecty zostały przerobione:) Wolałbym pozycję, która odchodzi trochę od sztywnej linii fabularnej na rzecz swobodniejszej eksploracji. Ten No Man Sky zapowiada się interesująco:)

Master of Orion, Cywilizacja 5 Beyond Earth, Anno 2070, Planetary Annihilation, Ancient Space.

GTA San Andreas… Strona graficzna tej gry mnie zniechęca. 

Saints Row 3… Nie lubię gier aż tak “kosmicznych”. Jednak jeżeli znajdę tą grę w odpowiedniej cenie to chyba spróbuje. A co jeszcze moglibyście mi polecić? :) 

 

Jest szansa abym pograł w The Forest na najniższych?

W które gry z listy pogram w miarę dobrej jakości ? (30+ fps, niskie ustawienia i hd lub full hd)

Hurtworld, Rust, NFS 2015, Mirrors Edgr Catalyst, Hiyman 2016, Talos Principle, Euro Truck 2, Scrap Mechanic, The Forest, Zombie Army Trilogy, Dead Island Riptide, ARK Survival, Rocket League, ArmA 3, Wiedźmin 2 / 3, Fallout New Vegas, Fallout 4, Rainbow Six Siege, Grid Autosport, Dyinh Light

Nvidia gt640 2 gb

Amd fx4100

8 gb ram

Windows 10 home x64

Które tytuły muszę sobie całkowicie odpuścić ?

Mirror Edge Catalyst, Hitman 2016, Fallout 4 = grafa + procek za słaby.

Czy istnieje spolszczenie do Galactic civilizations III? Choćby fanowskie i nieoficjalne. Gdzie można je dostać?

Czy pójdzie mi H1Z1 Battle Royal ?

Intel Dual Core 2.2 GHz, 4 GB ram, ATI RADEON HD 4330 GRAPHICS (512 MB), Windows 7 64 BIT.

Gra wymaga m.in grafiki gtx 275. Ty masz biurowy model Radeona, wielokrotnie słabszy.

Czyli szanse zerowe :confused: Nie rozumiem jednej rzeczy… Gdzie ta grafika w tej grze jest taka super? Na najniższych ustawieniach nawet nie dam rady?

Tak wyglądają w całości wymagania minimalne. To słabo zoptymalizowana gra. Przy twoim procku i grafice nawet na najniższe ustawienia nie ma co liczyć. Szczególnie że zapewne masz laptopa.

A jaką inną gre moglibyście mi polecić na mojego laptopa? 

Gra: GTA V

Procesor: Amd Phenom 9500 Quad Core Processor 4 rdzenie 2.20 GHZ

Ram:4GB

Karta Graficzna: Amd Radeon HD 5770 1gb ddr5

Czy mój komputer poradzi sobie z tą grą czy będą lagi?

Czy te gry u mnie pójdą (parametry w opisie)

Battleborn, GTA V, No Man’s Sky, Overwatch, Enemy Front, Arma 3, Sniper Ghost Warrior 3, Battlefront, Far Cry 4

Wiem że mogę sprawdzić ale za bardzo mi te cyferki nic nie mówią.

Jak by coś ma to sens jak jest min. 28 fps

(jak by podpis mi nie czytał  Windows 7 Home Premium, 4 gb ram, Ge Force GT 240, 64 bit, Intel Pentinium CPU G3320 3 GHz  

Nie wyobrażam sobie grania w tak wymagające tytuły przy takiej grafie.

dobra wiem że Arma 3 i Enemy front pójdzie, GTA to nie wiem ale na jakiś kilkunastu fpsach (BF hardline mi chodził jakieś 20 klatek) będe sprawdzał dalej

WItam, czy Overwatch będzie chodził u mnie płynnie?

CPU- AMD Athlon II x2 255 3.1GHz

GPU- Asus HD 7850 1GB

4GB RAM

Wiem, że mój procek jest w miarę porównywalny z tym podanych w wymaganiach minimalnych, ale wolę się upewnić, czy wszystko będzie działać płynnie 

to cie zmartwię bo twój procek jest ponad dwa razy słabszy od i3

Nawet od  AMD Phenom X3 8650, który też jest wymieniany w wymaganiach?

 

Phenom jest mocniejszy od Anthlona a do tego x3 to 3 rdzenie a ty masz 2

Gra: GTA V

Procesor: Amd Phenom 9500 Quad Core Processor 4 rdzenie 2.20 GHZ

Ram:4GB

Karta Graficzna: Amd Radeon HD 5770 1gb ddr5

Czy mój komputer poradzi sobie z tą grą czy będą lagi?