Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

To nie jest mapa tylko model rozgrywki.

Cześć wszystkim :slight_smile:

minimalne wymagania procka to: amd a8 3870 3,6ghz lub intel core i3 2100 3,1ghz, a moj procek to: intel pentium g3240 3,1ghz. pojdzie? reszte wymagań spełniam aczkolwiek nie wiem czy nie zrobie głupoty kupując grę, która zwyczajnie mi nie pójdzie.

Da rade panowie?

Powinno pójść, o ile grafe masz odpowiednio mocną i min 4GB ram. 

8gb, grafa nvidia geforce gt 720 :frowning:

Nawet sobie nie zawracaj głowy tą grą przy takiej grafice. 

Szukam jakieś dobrej skradanki, nie sendboxa. Aktualnie gram w Sniper 2 Ghost Warrior i gra mi się dobrze. Nie szukam RPG ani sandboksa typu DeusEx Bunt ludzkości. Co myślicie o Hitmanie czy serii Tom Clancy?

Witam, krótko i na temat.

 

Czy gra “Mafia II” pójdzie swobodnie na takim sprzęcie?:

 

Procesor: Pentium Dual Core E5200 2.5GHz

RAM: 3GB (DDR3)

OS: Windows 7 Ultimate (32-bitowy)

Karta graficzna: Nvidia Geforce 9500 GT, 1GB, 128-bit, DDR2

Tak, ale warto dla 100% pobrać demo gry i samemu się przekonać :slight_smile:

 

Hitman to zdecydowanie dobra gierka, niezależnie od tego w którą część będziesz grał. Ja miałem okazję przejść 2, 3 i Blood Money i stwierdzam, że raczej trudno o lepszą grę tego typu. Polecam. :wink:

Witam, poszukuję jakiejś dobrej gry mmorpg, głównie zależy mi na jak największej ilości graczy i braku pay2win :slight_smile: Nie wiem jaka aktualnie tego typu gra jest na topie więc muszę się zapytać :slight_smile:

World of Warcraft

Nazwa gry: GTA IV

Wymagania minimalne: Windows Vista - Service Pack 1 lub Windows XP - Service Pack 3 Processor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz Pamięć 1.5GB XP / 1.5GB Vista Karta Graficzna 256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900  Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c (sugerowana 5.1) Dysk twardy 16GB

Mój sprzęt (laptop):

Intel Dual Core 2.2 GHz, 4 GB ram, ATI RADEON HD 4330 GRAPHICS (512 MB), Windows 7 64 BIT.

Zależy mi bardzo na komfortowej rozgrywce. Czy mój sprzęt podoła takiemu wyzwaniu? :slight_smile:

Nie ma co liczyć na komfortową gre. Będzie co najmniej przycinać.

Hmm… Szkoda. Bo dla porównania pobrałem Mafie II i na ustawieniach graficznych mam średnio 20 FPS i gra się całkiem komfortowo. Więc pomyślałem że GTA IV jest starsze i ma mniejsze wymagania i powinno pójść swobodnie :/. A jaką inną grę możecie mi polecić podobną do GTA IV? :slight_smile: (która oczywiście ruszy na moim wehikule)

GTA San Andreas, Saints Row 3 ?

GTA San Andreas… Strona graficzna tej gry mnie zniechęca. 

Saints Row 3… Nie lubię gier aż tak “kosmicznych”. Jednak jeżeli znajdę tą grę w odpowiedniej cenie to chyba spróbuje. A co jeszcze moglibyście mi polecić? :) 

 

Jest szansa abym pograł w The Forest na najniższych?

witam, chciałbym się zapytać, czy z takim zestawem wyciągnę stałe +150 fps w cs GO.

R7 370 2gb + Intel Core i5 4460?

Poszukuję gry/gier w stylu SF.

Chodzi o gry w których jest możliwa podróż międzygwiezdna oraz swobodne - wręcz płynne lądowanie na planecie. Coś w stylu “The Tomorrow War”. Proszę o parę tytułów, gdyż wiele już zostało ogranych (m.in X). Szukam czegoś niekoniecznie nowego.

Mass Effect ?

Poczekaj na No Man Sky :slight_smile:

Poszukuję gier pc z gatunku ekonomia, budowanie baz, dziejących się w kosmosie. Prosiłbym o w miarę świeże tytuły.