Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Koleś jesteś [ciach] darksiders czy prototype  działa bez najmniejszych zaciec, lol działa na full ustawieniach z max fps simsy 3 +dodatki rowniez to tylko namiastka gier które mi chodzą ;d 

To może masz jakąś drugą kartę ?

Naprawdę? pomagam a ty już obrażasz? mówię dobrze Intel HD Graphics to integra a na  integrze śmigają gry nie mające wymagań na przykład undertale lub stare need for speed na najniższych. Tak jak mówi lordjahu może 2 kartę graficzną masz? ale skoro działa ci Prototype to WOT też pójdzie.

Witam. Czy hitman 2016 pójdzie na takiej konfiguracji?

 

Intel G3240 3.10GHz 3MB BOX |

Gigabyte GA-H81M-HD3 (H81 PCI-E DDR3)
Goodram DDR3 8GB 1600 Mhz CL9
XFX Radeon R7 260X 2048MB Core Edition

 

Czy dołożenie core i3 jest w tym wypadku konieczne czy od razu celować w i5?  Pytam osoby, które rzeczywiście miały okazję grać w tę grę a nie te które przeczytały minimalne wymagania na steam. 

 

Masz ogromny problem w podaniu specyfikacji komputera (laptopa?). Jak nie tak dawno wspomniałeś, nie masz o tym pojęcia, więc podaj proszę DOKŁADNIE jaki masz komputer. Jak też prosisz o pomoc, to szanuj innych - pamiętaj, że niektórzy mają tu odrobinkę więcej doświadczenia.

Ten ciach nie miał na celu obrażenia go aczkolwiek nie wiem co mam ci podać więcej wiem tyle co napisałem

 

Hej,

 

Podaj po prostu jaki to dokładnie model laptopa.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

No niestety z lapkiem moze być faktycznie raz na jakiś czas problem jeśli chodzi o gry. Sam przymierzam się obecnie do wymiany laptopa na lepszy bo obecny nie nadaje się praktycznie do niczego. Wiedźmin 1 i 2 spokojnie na nim pójdą ale nie pójdzie na pewno 3 część wiedźmina. Jakiś czas temu przestawilem sie na gry karciane.  Nie wymagają takiego mocnego komputera a również potrafią wciągnąć. 

Szukam bijatyki.  O ile na konsole jest tego mnóstwo to na komputery jest chyba deficyt. Ostatnio sobie emulowałem Tekkena 3, no ale chciałbym coś lepszego/bardziej zaawansowanego. Chętnie pogram w bijatykę typu Tekken ale np: coś z boksu czy innej sportowej symulacji też fajnie by było odpalić. Grafika i rok nie mają większego znaczenia ponieważ niestety mam leciwego kompa…
AMD Athlon X2 64 3GHz, 4GB RAM, Radeon HD5450 512MB 
Pozdrówki i dzięki :wink:

Mortal Combat :smiley:

 

Street Fighter 4, Fighting Force, seria Mortal Kombat, Guilty Gear X, Franko :slight_smile:

Dzień dobry,

 

Jeżeli FIFA 16 o wymaganiach:

Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz

RAM: 4 GB

Karta: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

 

Poszła na sprzęcie

Lenovo G500 Win 10

Intel Core I3 - 3110M 2,4 GHz

4GB Ram PC3-12800 Ramaxel

Intel HD Graphics 4000

Radeon HD8750m

 

To czy dodając kość 4gb ramu, komputer spełni te wymagania

Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub Radeon R7 260

Pamięć RAM: 8 GB

 

poszukuje gry mmorpg

Wymagania:

3D

po polsku

duza ilość graczy

do 3 lat temu wydana

 zeby gra nie była pay to win

 

 

@Cyklopcn2

Proszę edytować Swój post i poprawić “KRZYK” , same WIELKIE litery są traktowane jako krzyk w sieci. Zignorowanie zalecenia może zakończyć się usunięciem tematu z forum. Dziękuję za uwagę.

 

Witam poszukuje jakieś gry akcji na sprzęt Nvidia Geforce 210 AMD Sempron 3400+ 2.01 GHZ i 1.5 gb ram

 

Mafia 1, The Godfather, Project IGI 1 i 2, Call of Duty, Call of Duty 2, Prince of Persia, Duke Nukem 3d, Return of the Castle Wolfenstein

Tutaj masz pełen wykaz darmowych gier do ściągnięcia:

http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/do-sciagniecia/

Większość z nich to gry akcji, które bez problemu pójdą na słabszym komputerze. Jeśli lubisz klimaty wojenne to polecam szczególnie:

World of Tanks

World of Warships

W obie gry gram obecnie. 

Hej, jest szansa na odpalenie gry Atlantis The Lost Tale na Windowsie 10?

Nie wiem, czy model laptopa też ma znaczenie, ale posiadam Sony VAIO.

Zmęczył mnie CS GO, w szczególności po aktualizacji R8 i ostatniej z recoilem akacza. Zastanawiam się nad zakupem Battlefiled 1, ale obawiam się kamperów. W sumie grałem tylko w BF 3 i podobała mi się średnio, ze względu na kamperów i wysyp graczy pro. Przeczekać, aż stanieje czy może kupować w ciemno?

 

Jeśli definiujesz snajperów jako kamperów, to nie czekaj w ogóle.