Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Hej

 

znacie może jakieś strategie ale gdzie akcja rozgrywa się zimową porą?

 

nieważne jaki jest czas akcji, czy to średniowiecze czy nowożytność.

 

Microplay Midwinter, Ski resort extreme, Ski resort tycoon.

 

Gier stricte rozgrywających się w zimie nie ma. Głównie jeśli już ma być zima to są to gry ze zmienną pogodową. 

Gothic 3 - jeden z 3 światów jest zima:

  1. Myrtana - trawiasty teren

  2. Nordmar - zimowy teren. Słychać odgłosy chodzenia po śniegu.

  3. Varant - pustynia

Gra jest ciekawa, wciągająca fabuła i posiada polski dubbing

Witam. Szukam czegoś podobnego do Shadow Warrior… Coś z ciekawą fabułą i dużo szybkiej akcji. Mogą być zarówno darmowe jak i płatne :slight_smile:

Z góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

 

Shadow Warrior 2 :slight_smile:

Seria Painkiller, Killing Floor, Hard Reset, seria Serious Sam.

Czy opłaca się  teraz kupić Life is strange za 50 zł? Obawiam się, że na zimowej wyprzedaży steam będzie sporo taniej np. - 75 % tj. za 4.99 euro (20 zł). W letniej wyprzedaży gra była za jakieś 80 zł. Może być tak tanio na zimówce czy brać teraz w ciemno po 50 zł?

Jak się nie spieszy to poczekaj :slight_smile:

Witam. Mam pytanie o GTA IV z serii Premium Games na PC. Sama gra jest z 2008, a powyższe wydanie z października 2012. Zastanawiam się czy gra pójdzie na tym laptopie Dell Inspiron z 2014, ewentualnie na tym z 2011, też Dell Inspiron. Oczywiście, jeśli chodzi o pamięć, wydajność procesora czy kartę graficzną to wszystko ze względu na datę premiery gry przewyższa zalecane wymagania, jednak na obu laptopach zainstalowany jest Windows 10, dlatego zastanawiam się, czy mogą wystąpić jakieś problemy z kompatybilnością, gdyż w wymaganiach mowa jest nawet nie o Windows 7, a o Vista, więc to już zamierzchłe czasy. A w GTA IV nigdy nie grałem. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Na obu będą występować problemy z płynnością a jak się będzie zachowywać z win 10 to już loteria. Niektórym wystarczy kompatybilność wsteczna a u niektórych ona nie działa.

A czym te problemy z płynnością będą spowodowane? Gra jest tak stara, czy te laptopy średnie?

Wszystko rozchodzi się o wsparcie dla nowych systemów a i o płynności w tej grze to też ciężka sprawa - już po premierze była masa problemów z wydajnością a że tyle lat już po niej, te wciąż występują.

No to kiepsko, w takim razie rezygnuję z zakupu. W Sklepie w Windows 10 za 30 zł dostępne jest San Andreas, może na to się skuszę, bo swoją przygodę z GTA zakończyłem na Vice City. Dzięki za pomoc.

Mam pytanie jest jakaś podobna gra do my summer car oprócz car mechanik simulator

Witam! Mam zamiar kupic Overwatcha ale nie wiem czy mi zadziala na moim komputerze :/ 

Jak myslicie? Ujdzie?

z.jpg.6f8f91cf24eec0abfed6a09c2965431a.jpg

zz.jpg.f272f547fa34e425365d0b736294a942.jpg

aha jak nie ma gry podobnej do My summer car to podajcie mi jakąś inną grę gdzie można budować auta oprócz mechanic simulator

Szukam MMO, w którym crafting może mieć duże znaczenie. Nie chodzi o gry typowo craftingowe (jak mincraft), ale takie, w których stanowi on jedną z opcji i jest naprawdę przydatny i dochodowy już od początku. Wyobrażam sobie to w ten sposób, że wielu graczy idzie expić, zdobywać na instancjach itp, a ja specjalizuję się w wytawarzaniu określonych wyrobów, przy czym oczywiście składniki też trzeba zdobyć gdzieś w świecie. Nie interesują mnie gry, w których wytworzony towar nie jest wiele warty, a przynajmniej dopóki się wytwarzania nie wymasteruje na xx levelu. Krótko mówiąc szukam gry, która daje możliwość przyjemnej rozgrywki jako rzemieślnika lub coś w tym rodzaju.
Mogą być gry F2P, B2P. Nad P2P zastanowiłbym się o ile nie kosztowałaby miesięcznie tyle co warcraft. Unikam natomiast P2W.
Do tej pory zwróciłem uwagę na Elder of Scrolls Online i ArchAge, ale chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat.
Możliwość w miarę łatwego przystosowania do gry pod linux (ubuntu) np za pomocą Play on Linux byłaby dodatkowym atutem, ale przede wszystkim interesują mnie opinie o samych grach.

Witam,

poszukuję zapewne starej gry strategicznej, osadzonej w realiach średniowiecza. Cechy charakterystyczne którymi dysponuję to:

  • Mini mapa w dolnym, prawym rogu, na której widoczna była jakaś tarcza
  • Po prawo od naszego królestwa kopalnia

Tylko tyle zapamiętał mój młodszy brat a po latach chce tą grę odnaleźć. Wiem że to strasznie mało informacji ale jak coś sobie młody przypomni, to dopiszę do tego postu.

Z góry dziękuję za pomoc i miłego zwiedzania zakątków internetu :wink:

 

Dobrze by było gdybyście mogli wypisać jakie znacie gry na PC podobne do “The Golden Horde” itp. z taką mechaniką gry

 

Age of Empires 2 ?

 

Możesz określić w jakich latach Twój brat grał w ten tytuł ?

Pogram w Just Casue 3 ? 

AMD Phenom II X6 1100T

GTX 750 Ti OC 2GB

8 GB RAM

Witam. Mam pytanie czy na moim laptopie pójdzie fifa 2016 czy nie będzie zacięć i w ogóle. Fife mam zamiar kupić oryginalną. Moj laptop to: Windows 7 Home Premium 64-bit SP1, Intel Core i7-4712MQ CPU @ 4x 2.30 GHz, 8GB RAM, Intel HD Graphics 4600 1824MB