Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Czy na

 

APU: AMD E-240 @ 1x1,5ghz  z Kartą AMD Radeon HD 6310 @ 256mb(Wcześniej pomyłka była)

Ram: 2GB

System: Windows 8.1 / Windows 10 32Bit

 

Pojdzie Risen lub Fear 2 ; project origin? 

Cześć, czy będę w stanie grać normalnie na tym laptopie:

 

Windows XP SP3

Intel Core 2 Duo CPU 8400 2,26 Ghz

2,96 GB Ram

Mobile Intel 4 Series Express Intel Family

 

Laptop to Lenovo

 

W pierwszą część Assassin’'s Creed?

Jak sprawdzić czy mam aktualne sterowniki? Ściągałem dawno temu z głównej strony Lenovo, ale mogłem coś pomieszać.

Sprawdz kartę grafiki,czy na niej ruszy.Procesor ok.

 

Peewnie! Ja na swoim jednordzeniowym Złomie AMD-owskim Grałem w 23fps , dało się żyć :slight_smile:

dzięki, na pewno skorzystam :wink:

Nie będzie większego problemu :wink:

Cześć, to mój laptop.

 

Windows XP SP3

Intel Core 2 Duo CPU 8400 2,26 Ghz

2,96 GB Ram

Mobile Intel 4 Series Express Intel Family

 

Laptop to Lenovo

 

Pytanie jest następujące. Z okazji tego,że jest wyprzedaż na steamie kupiłem po okazyjnej cenie Wiedźmina 1 i 2. Z 1 nie mam problemu, lecz 2, nawet na najniższych bardzo mi ścina. Czy da się jeszcze bardziej zniżyć ustawienia graficzne,aby gra mi chodziła w tych 25-30 fps? Nie chodzi mi o grafike, bo uważam ,że w tej grze liczy się fabuła.

Poszukuję Gry/Gier podobnych do Blockade 3D ( Bo niestety przez te 500mhz nie da się grac … )

Specyfikacja: Win XP SP3 , AMD E-240 1x1,5ghz RAM 2GB AMD Radeon hd 6310 256mb

Stalker 2009-go roku

Czy na laptopie poniżej Da radę na najniższych Bioshock 1 ?(Oczywiście stara wersja , nie remaster)

CPU: AMD E-240 1x1,5ghz
GPU: AMD Radeon HD 6310@ 512mb
RAM: 1,6GB
OS: Vista 32bit

Lekko się zatnie, ale na średnich powinieneś uciągnąć.

1 polubienie

Chciałbym się dowiedzieć czy pójdzie mi Mass Effect Andromeda.

Mam win 7 x 64
geforce 750
8 gb ramu
procesor i5 3550 3.30 ghz

Minimalne wymagania MSA:

Specyfikacja minimalna:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 w wersji 64-bitowej,
Procesor: Intel Core i5-3570 lub AMD FX-6350,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850, ewentualnie inna z 2 GB pamięci,
Dysk twardy: co najmniej 55 GB wolnego miejsca.

Czy można dostać jakieś tech demo albo coś w tym stylu, żeby sprawdzić?

Czy na specyfikacji poniżej jest szansa na 20fps w Dead Rising 1 ?

AMD E-240 @ 1x1,5ghz
Ram: 1,6gb DDR3
AMD Radeon hd 6310 @ 512mb DDR3
XP 32bit

@Edit Także czy poszłoby Dead Island? (Pisze niby że w połowie spełniam , ale nie grałem i nie wiem jak z optymalizacją :slight_smile: )

Powinno ruszyć na średnio-wysokich. Dema nie ma i nie będzie.

@Qhuertez - będzie lekko rwać.

Dzięki! Poczytałem o opcji próbnego abonamentu na origin i możliwości przetestowania Andromedy od 16.03. Czy można subskrypcja testowa wygasza się sama czy trzeba wysłać rezygnację z umowy?

Czy na Linuxie ( Dokładnie Mabox 64bit) jest szansa na uruchomienie na 30fps multiplayera COD4? ( na windowsie spokojnie 60fps wyciąga , ale muszę przenieść się na linuxa)

AMD E-240 @ 1x1,5ghz
RAM: 2GB DDR3
GPU: AMD Radeon HD 6310 @ 512mb DDR3

pes 2010 naprzyklad

Witam. Poszukuję gry. Była ona chyba dostępna w jakimś czasopiśmie razem z różnymi grami. Polegało na tym, że było kilka drzew, które miały kilka stanów usychania. Zmieniały one kolor, i trzeba je było podlewać. Była studnia i po podlaniu jednego drzewka ten poziom uschnięcia malał a drzewko nabierało innego koloru. Po podlaniu jednego drzewa trzeba było iść do studni po wodę i podlewać tak, żeby żadne nie uschło. Nie jestem pewien ale, były tam chyba jakieś stworki/przeciwnicy, których trzeba było unikać i chodzić różnymi ścieżkami, to były takie labirynty. Szukam tej gry już dość długo. Proszę o pomoc.

Posiadam laptopa Acer Full HD z procesorem Intel Core i5-7200U (2 rdzenie, 4 wątki, 3 GHz w trybie Boost), grafiką GeForce 940MX 2 GB GDDR5 oraz 8 GB RAM DDR4. Mam wątpliwości z jakim FPSem pójdzie mi GTA 5 na rozdzielczości 1366x768 na najniższych detalach i ewentualnie z FXAA. Czy na tym settingu będę miał chociaż 50 FPS?