Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

 

Brat grał w tą grę jakoś w przedziale 2009-2011 ale gra mogła być starsza

 

To musi podać więcej danych, bo za duży rozstrzał tytułów. 

Witam! “Ostrzyłem zęby” na nowego Dooma, ale jest po 80 zł na steam, a w innym sklepie za 60 zł. Jest szansa, że po 25.12 będzie tańszy na steamie? Słyszałem, że zrezygnowali z promocji tymczasowych?

 

 

 

Witaj

 

znam kilka gierek wyścigowych. Mam w zanadrzu Need for Speed z około 1999. Jeżeli to cię interesuje to odpisz :slight_smile:

 

pozdrowienia

Witromanski

 

Ciężko powiedzieć. Myślę że obecna cena jest obiecująca :wink:

Tak. Aczkolwiek na zintegrowanej grafice mogły być czasem przycięcia. Oto wymagania tej gry:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=25506

Pytanie - Czy gra   “Crysis Warhead” Pójdzie na tym złomie ?

 

CPU: AMD E-240 @ 1x1,5ghz

GPU: AMD Radeon HD 6310 @ 512mb

RAM: 2GB

OS: Windows 7 x86

Nie pójdzie. 

Może źle napisałem.  Są szanse , że w ogóle się uruchomi? FPS-y  nie problem 

 

Za słaby procek i karta. Nie ma szans. 

Witam! Poszukuję gier typu survival dziejących się w kosmosie, coś w stylu astromeer.

 

Starbound

Galactic Princess

Faster than Light

 

Witam, 

chcę zapytać, czy ktoś z Was orientuje się, czy GTA V da radę na procesorze Intel® Celeron® CPU N2830 @ , ok 2,2 GHz ?

Z tego co się orientuję, to GTA V ma podstawowe wymagania na procesorze  Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2,4 GHz (4 rdzenie) / AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 rdzenie) @ 2,5 GHz

Czy na moim procesorze da radę? 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Raczej nie. Twój procesor jest 2-3 razy wolniejszy niż te z minimalnych wymagań.

Okej, dzięki. 

Poszukaj na YT      " LowSpecGamer: how to run Grand Theft Auto 5 under the minimum requirements "

Wyciskają z ustawień tyle ile się tylko da aby pograć poniżej minimalnej wytycznej sprzętu :slight_smile:

no nie… weźcie się nie wygłupiajcie… Celeron N2830 to procesor do Word`a a nie do gier pokroju GTA V… nie mówiąc już o grafice jaka pewnie jest w tym laptopie… (Intel HD?)…

 

Nie da. Za słaby proc. 

Czy na nim pójdzie gra “Fuel” ? (Na niskich). Zależy mi tylko aby nie były niższe fps niż 15fps

 

APU: AMD E-240 @ 1x1,5ghz z Kartą AMD RADEON HD 6310 @ 512mb

RAM: 2GB

OS: Windows 10 32bit

 

 

W teorii powinno ruszyć, w praktyce nie mam pojęcia czy odpali na Win10.