Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

No za 20 euro to JESZCZE się opłaca, ale jak na grę z tak słabym trybem multiplayer to nie jestem przekonany czy jest sens. Osobiście kupuję wyłącznie gry, które kładą NACISK na tryb multiplayer, pierwszą wersję Dying Lighta kupiłem i żałowałem, bo tryb multi był po prostu żenujący, a sam single player przeszedłem w kilkanaście godzin. Kupowanie gry za 100+ złotych, żeby pograć nawet nie 24 godziny a potem się wkurzać, że multiplayer jest beznadziejny?

Ciekawe może być Two Worlds, Wiedźmin, Assasin’s Creed, Dragons Age

Czy na specyfikacji poniżej jest szansa na min. 20fps w którymś Assasin’s creed?

AMD E-240 @ 1x1,5ghz
2GB DDR3
Radeon HD 6310 @ 512mb ddr3
Windows 7 Starter

Jak już to może być NFS: Most Wanted czy Carbon. Są części i tuning, ale sprowadza się do "kliknij aby kupić i kliknij aby zamontować

Raczej tylko pierwszy, a i to nie jest pewny czy nie będzie maksymalnego obniżenia detali i rozdzielczości.

Poszukuje wyścigów w stylu dirta 2 lub 3, czyli realistyczna rozgrywka z dobrym modelem jazdy acardowo-symulacyjnym. Teraz gram w dirt rally, ale gra jest zbyt symulacyjna i brakuje szybkiego przewijania do tyłu typu “flashback”, podobnie nie podszedł mi model jazdy w grid autosport. Zastanawiam się nad WRC 4 lub 5. Grałem w WRC 2 i 3 i model jazdy nie był strasznie drewniany. Czy w grach WRC 4 lub 5 model jazdy znacznie się pogorszył?

Czy dirt 2 i tdu 1 na najnizszych pojda na tym laptopie? Na 15fps stalych.

Amd e-240 1x1.5ghz
Radeon hd6310 256mb ddr3
2Gb ram ddr3

Poszukuję jakichś starych tytułów 2003-2007 rodzaj symulacja - fps - akcji - wyścigi ( nie strategie )
(Ogarne z starszych tytułów seria SimCity , gta , nfs-y, gothic 1-2). Wymagania bez znaczenia

Zastanawiam się nad kupnem DriveClub. Czy warto? Mam już Gran Turismo Sport

Warto.

1 polubienie

Zastanawiam się nad zakupem Everspace. Czy warto za 60zł, czy poczekać na większą promocję? Raz grałem w jakiegoś rogalika, ale szybko mi się znudził ze względu na powtarzalność.

Poczytaj moja recenzję na portalu. Od tego czasu wprowadzili nieco nowości ale szału nie ma.

1 polubienie

Poszukuję tytułu gry Apogee z połowy lat 90. Gra około 2006 roku została udostępniona za darmo, bo odpalała się tylko na xp, ze względu na DOS-a. W grze sterowało się niebieskoszarym, trójkątnym stateczkiem, którym musieliśmy wywieźć bombę atomową z bazy zanim wybuchnie. Było kilka poziomów z bazami i zawsze musieliśmy ją znaleźć i wywieźć podczepiając na jakiś laserową “linkę”. Gra 2d, to nie jest stargunner.

Może Duke Nukem czy Duke Nukem 2 lub 3D (Tak, wiem 3D Realms, ale to podzielone Apogee :slight_smile:)

A ja do Was też mam pytanie:)
Kiedyś było takie czasopismo Młody Technik i do niego była zawsze dołączona płyta.
Na tej płycie czasem były gry i była tam jedna taka gra, którą pamiętam a nie mam pojęcia jak się nazywa.

Gra polegała na sprzątaniu stacji kosmicznej albo jakiegoś statku ze śmieci pozostawionych przez załogę. Poruszało się albo jakimś robotem albo człowiekiem z odkurzaczem. Gra bardzo mało wymagająca (jeżeli chodzi o sprzęt). Dodam tylko, że gra była w 2D.
Chciałbym pograć w nią jeszcze raz i przywrócić sobie trochę wspomnień z nią związanych :slight_smile:

Jeżeli ktoś zna tę grę to proszę o podpowiedź :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

Czy warto kupić dodatek do cities skylines afterdark?

Tak.

Witam. Mam małe pytanko. Myślę o kupnie Wiedźmina 3 i zastanawiam się czy pójdzie na moim laptopie: i5-7200u, 8GB DDR4, grafika R7-M445. Jest szansa żeby to odpalić? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odpalisz.

i3 6006u 2ghz
4gb ram
hd 520

The crew 1 będzie się dało grać na niskich 800x600 w 30fps?