Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Słaba grafa i procek - stałki 30 klatek nie osiągniesz. Będzie rwało.

Cześć!
Parę lat temu (2009-2014) w ramach cotygodniowego cyklu, który pojawiał się tutaj w piątki, udostępniona została pewna gra. Była ona darmowa, być może na licencji GNU GPL.
Był to remake starego tytułu. Gra w 3D, sterowaliśmy statkiem, który musiał przeskakiwać po trzech torach, omijając przeszkody. W załączniku wizualizacja, jak to wyglądało.

Kojarzy ktoś tytuł gry?

Czy opłaca się kupić insurgency sandstorm w przedsprzedaży? Pytam bo grałem w jedynkę i dwójka wygląda jak mod na lepszym silniku. Czy sandstorm ma jakieś znaczące zmiany?

Pewnie mnóstwo możesz znaleźć tytułów m.in. w ROBLOX masz takie funkcje i to w zupełności za darmo :wink:

Szukam gry której tytuł mi wyleciał z pamięci. Jest to platformówka 3D w stylu Yooka-Laylee lecz akcja zaczyna się na wyspie w której mieszkają piraci. Pamiętam że jeden z pobocznych questów na początku gry, polegał na wyłapaniu kur dla jakiejś staruszki. Kojarzy ktoś ten tytuł?
Przypomniałem sobie…gra nosi tytuł: Flynn and Freckles.

Szukam kolejnych ciekawych logicznych przygodówek z dobrym klimatem i WIDOKIEM FPP - najlepiej na pada. Znacie coś ciekawego? Ostatnie miesiące były pod znakiem Penumbry, S.O.M.A, Talos Principle czy QUBE2. Tylko błagam – bez zręcznościówek a la Portal.

Antichamber i The Witness.

Witness próbowałem, ale zbyt upierdliwy.

Antichamber jeszcze nie.

Zależy jaki The Witness:

https://antibirth.gamepedia.com/The_Witness

Mi się tam Witness bardzo podobał, ze względu na oryginalną formę i wbrew pozorom całkiem zbalansowany poziom trudności zagadek.

Nie myślałeś może o grach typu visual novel? Typu Danganronpa czy seria Ace Attorney.

W tej grze poległem na głupich zagadkach z cieniami drzew, gdzie trzeba było odwzorować linię wzdłuż światła. Jakaś masakra. Teraz mam Magrunner Dark Pulse…

Witam !

Jestem nowym użytkownikiem na tym forum więc z góry przepraszam za moje ewentualne braki w popranym nazewnictwie. Posiadam oryginalne wydanie The Sims COMPLETE Collection PL. Instaluje się pięknie bez żadnych przeszkód. Dopiero gdy chce odpalić grę mama problem, nic się nie dziej. Gra po prostu się nie odpala.

Mam Windows 10.

POMOCY !

Niby trzeba uszkodzić DRM gry jak nie masz jej zaciąganej z Orgin “legacy” edition.

Szukam czegoś a la Stellarium czy Iron Hearts, ale mniej zaawansowanego jeśli chodzi o ilość opcji. w tych grach akurat przesadzili.

Ja tam lubiłem pykać w Warhammera 40k z dodatkami chyba 3 albo 4 były…
Ogólnie prosty RTS a dużo możliwości / ras itp lub Battle Realms.

Ciekawe czy jest coś z nowszych tytułów do ogrania, a jak nie RTS to może jakiś RPG może być turowy Pilar of Eternity lub zwykly jak God of War

Koledzy mnie zapraszają do Cod: Warzone, ale jestem raczej przekonany, że nie będę mógł zagrać. Mimo to zapytam się Was. Oczekuję płynnej gry(w miarę) na najniższych ustawieniach.

Powinno się udać, karta w zasadzie jest na granicy minimalnych.
Procek słabszy, ale pamiętaj, że to esportówka i 40FPS raczej nie zadowoli CIebie w strzelance.

Szukam gry tylko zapomniałem tytułu. Gierka nowa chyba z tamtego roku. Wiem, że grało się jakimś stworem na samym początku w jaskiniach, który uciekał przed ludźmi - inna planeta czy czasy średniowiecza - nie wiem. Widziałem na youtube jak ktoś grał lub demo. Za chiny nie mogę przypomnieć tytułu ani go znaleźć na necie. Może komuś się obiło o uszy - nie wiem czy gra miała premierę w Polsce?

Jeśli to PROJECT WIGHT, to niestety anulowana gra.

Szkoda bo wyglądała niesamowicie i fabularnie i wizualnie. Inna nazwa to Darkborn. Może jeszcze wrócą do tego projektu?