Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

Witam :wink: Czy w miare płynnie pogram na tym sprzecie < w opisie ponizej > w gre Gta 4 ??? Potrzebuje wiedziec bo mogę mieć tą grę za małe pieniadze i chce wiedziec czy uda mi sie pograc. Kolega na tym samym procu i ramie tylko na grafie nvidia geforce Gt100 osobiscie widzialem drobne sciny sa gdy jest bardzo duzo efektow np. duzo strzelania itp. lub podczas wiekszej strzelaniny z gangami. Pozdrawiam i proszę o szybkie info :slight_smile: Doradzcie czy sie oplaca zakupic :slight_smile:

Znajoma ma komputer :

CPU: Celeron 3.06 GHz

RAM : 1,5 GB [DDR]

HDD : 120 GB

Karta Graficzna : NVidia GeForce 6600 (nie jest zintegrowana)

Czy na takim sprzęcie zadziała jej The Sims 3 ?

Raczej da radę pograć lecz napewno nie na full i ze 100% płynnością ;

CPU: Celeron 3.06 GHz

RAM : 1,5 GB [DDR]

HDD : 120 GB

Karta Graficzna : NVidia GeForce 6600 (nie jest zintegrowana)

Komputery stacjonarne

Wymagania minimalne:

* Windows XP (Service Pack 2)

* Procesor Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000+

* 1 GB RAM

* Karta graficzna 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9550)

Wymagania zalecane:

* Windows Vista (Service Pack 1)

* Procesor Intel Pentium 4 2.4 GHz / AMD Athlon XP 2400+

* 1,5 GB RAM

* Karta graficzna 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9550)

Czy pójdzie na moim kompie Still Life 2?

Sprzęt:

AMD Athlon Processor

256 RAM

NVIDIA GeForce2 MX 400 64MB

Windows XP Professional

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista // grafa 128mb, za mało masz ramu, procesor też masz zapewne zacięki :slight_smile: pozdro ale chyba czas złożyć/kupić coś mocniejszego xd

Witam! Jako, że nie ma tematu na szukanie gier założyłem nowy wątek. Otóż naszło mnie na wspomnienia : ) Pamiętam taką świetną gierkę, byliśmy agentem jakiś służb (taka kobieta wydawała nam rozkazy) walczyliśmy z sowietami. Była to jakby skradanka, widok taki jak w “przygodówkach”. Na końcu gry okazało się, że ta “przełożona” nas wyrolowała itp. Proszę pomóżcie mi odszukać tę grę :smiley: PS grałem w nią ok 2004 roku

Więc poszukuję gry w której steruje się pod ziemią dżdżownicą,zjada larwy ( od tego rośniemy )

A na powierzcini ziemi jest całe wojsko i zwierzęta( Słonie,zyrafy,czołgi,helikoptery ogólnie cała armia wraz z marines :smiley: )

Kojarzy ktoś?

To taka mini gierka…

Witam szukam gry World of Warcraft: Wrath of the Lich King bo chce to sciągnąc za darmo bo mam orginalengo Wowa bez dodatkow i musze mieć tą gre aby zagrac na serwie i mam pytanko czy trzeba miec jeszcze TBC?

Dodane 11.01.2010 (Pn) 19:36

znalazłem dla Wowa

Realm name: Cimmeria (3.2.2a test)

Server IP: world-of-wow.ath.cx

Type: PVP

Language: English

Population: Low

Drop rates:

Poor Items = 1.3 x Blizzlike

Normal Items = 1.5 x Blizzlike

Uncommon Items = 1.5 x Blizzlike

Rare Items = 1.3 x Blizzlike

Epic Items = 1.3 x Blizzlike

Legendary Items = 1.3 x Blizzlike

Artifact Items = 1.3 x Blizzlike

Referenced Items = 1.3 x Blizzlike

Money = 10 x Blizzlike

Experience rates:

Kill = 8 x Blizzlike

Quest = 15 x Blizzlike

Explore = 3 x Blizzlike

Resting Rates:

City or Tavern = 1 x Blizzlike

In Game = 1 x Blizzlike

In wilderness = 1 x Blizzlike

Strona WWW --> http://world-of-wow.ath.cx/

Rejestracja Konta --> http://world-of-wow.ath.cx/index.php…t⊂=register

Na serwerze Jest obecnie mało graczy. Serwer jest naprawdę godny polecenia wszystko działa na 99% Talenty, moby, spelle itp. Jest kilku GM-ów naprawdę ogarniętych i pomocnych. Codziennie są jakieś eventy. Strona www posiada ARMORY, TALENT CALCULATOR, USERLIST, STATISTIC, CHARACTERS.

wbijajcie super serwer ale mało ludzi bo mało o nim wie

AMD Athlon XP 2600+ 1,92GHz

Radeon 9600 “Kastrat” Series 128mb

768mb pamięci RAM

Microsoft Windows XP 32

Service Pack 3

Chciałbym pograć w Dragon Age - choćby na minimalnych ale żeby jak najmniej cięło. Wyłączam na czas gry zbędne procesy i opcje graficzne.

Ahaaa, co mogę zrobić żeby Wiedźmin mi nie ciął? Kiedyś chodził nnnno, z minimalnymi ścinami, ale odkąd zainstalowałem patcha 1.2 (żeby trainera odpalić - nigdy więcej :<) miałem istny pokaz slajdów albo zupełnie czarne tekstury. Po reinstalce gry i windowsa to samo. Jakieś wpisy w rejestrze? overlocking? Wieśka mam oryginalnego, dragonejcz też pożycze od kumpla.

Witam szukam gry snake.Grałem w nią kiedyś (ponad 3 lata temu, albo i więcej). Wiem że można było w niej zbierać owoce (chyba) a były napewno muchomory (chyba kilka kolorów), można tez było zebrać flaszke i wtedy klawisze “zamieniały się miejscami”(prawu kierował w lewo, lewy w prawo itd). Można było też “zjeść coś” i wtedy wąż się skaracał.

Jakby ktoś znał nazwę tej gry i ja podał to byłbym bardzo wdzięczny.

Chciałbym wiedzieć jakie znacie godne polecenia strategie. Chodzi mi raczej o coś pokroju Total war, Europa Universalis i Civilization gdzie można zarządzać państwem, ludem czymkolwiek.

Witam Wszystkich !

Chciałbym się dowiedzieć czy na moim kompie pójdzie GTA 4??

Mój Komp:

Windows XP 32 - bit Service Pack 3

Procesor Intel Pentium Dual Core E5200 @ 2.50Ghz

Grafika Nvidia GForece 9400gt 512 mb

Pixel Shadow 3.0

RAM 3.25 gb

Bardzo Prosze o szybką odpowiedz :slight_smile:

Z Góry Dziękuje za pomoc :slight_smile:

Dodane 16.01.2010 (So) 1:31

dolorismachina zobacz sobie na necie bo ja teraz nazwy nie pamietam :slight_smile: wyszla taka gra ze stalinem i hitlerem…moze ci sie spodoba:)

na low detalach powinna chulać mam tą grafe i nawet w FIFE 09 nie moge grać na full detalach.

to ja w nba 2k10 w fife 10 gram na max tylko pes na srednich leci…teraz niedawno prototype sciaglem i trez polowa detali max polowa srednie…ja tam mysle ze na rozdzielczosci 1280 x 1024 powinno nawet na srednich chodzic nie??:slight_smile:

Dodane 16.01.2010 (So) 12:11

podam ci kilka filmikow YT :

http://www.youtube.com/watch?v=NwVR3hXtyv4

http://www.youtube.com/watch?v=C4lh3Ga6-3U

http://www.youtube.com/watch?v=qIeVciwdsi8

:slight_smile:

jaką gre kupic od 60 do 80 Zł zeby dobra w multi była oprócz coda 4 juz mam

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz

4 GB RAM

GRAFIKA RADEON 4850 HD 512 MB

Z “samochodówek” to mogę polecić Trackamanie United, chodzi po 70-80 zł na allegro. Przyjemnie się gra, multum tras, dodatków itd.

baner - nie prościej darmową TrackManię Nations?

KLIK

Hej

poszukuje jakis fajnych gier turowych strategicznych. kiedys sie gralo w to w domu na planszczach, wedrowalo sie albo czolgami albo wojownikami i atakowalo przeciwnika itp itd.

Czy ktos wie zna poleca jakies tego typu gry? zawsze od lat czegos takiego poszukiwalem, moze dzieki forum mi sie uda

Pozrawiam

Szukam gierki typu gothic lub Mount Blade. Chodzi o coś z rodzaju średniowiecza najlepiej. Takie coś, że ma się jakiegoś goscia , zdobywa się poziom umiejętności , zbroje, jakieś miecze. No i żeby był fajny styl walki a nie to co gothic.

p.S NIE GOTHIC 3