Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

@AMSRXR

Jeśli o czołgi chodzi to Hearts of Iron 2. Choć łatwa nie jest mogę polecić.

Nikt ci na necie Gothica 3 nie znajdzie do pobrania (chyba że demko)

Pozdrawiam!

LOL. mi chodzi o tytuły nie o linki … Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

siema, poszukuję nazwy pewnej gry - grałem w nią jakieś 7-8 lat temu, sterowało się w niej mechem którym można było też niszczyć wroga, wchodzić do swojej bazy głównej, schodzić do jakiegoś okrągłego pomieszczenia i tak regenerować zdrowie oraz przechodzić do widoku od góry na bazę, by ją np rozbudować albo dobudować kolejne jednostki do swojej mini armii, trzeba było w misjach np zniszczyć wszystkich albo przetrwać atak przeciwnika. co do rozbudowy bazy to pamiętam tylko laboratorium badawcze na jakiś takich pajęczych nogach oraz fabrykę, która za każdym poziomem powalała na budowanie potężniejszych jednostek.

Hej

poszukuje jakis fajnych gier turowych strategicznych. kiedys sie gralo w to w domu na planszczach, wedrowalo sie albo czolgami albo wojownikami i atakowalo przeciwnika itp itd.

Czy ktos wie zna poleca jakies tego typu gry? zawsze od lat czegos takiego poszukiwalem, moze dzieki forum mi sie uda

Pozrawiam

cos w stylu tez heroes of might and magic, bo to chyba turowka tez

Heroes III + dodatki, według większości najlepsza seria to właśnie III.

Mam pytanie, czy na moim kompie pociągnie gra z serii Guitar Hero (obojętnie jaka)?

Mój sprzęt:

AMD Athlon XP 2000+ 1,68GHz (mogętrochę podkręcić max.1,8GHz)

768 MB RAM

NVIDIA GeForce 6200 256 MB

poszukuję jakieś fajnej gry chodzi mi ogólnie żebym mógł jeżdzić na deskorolce

coś nowego nie TH bo to już mi się znudziło

sprzęt

GeForce 9600GT

AMD Athlon 64 x2 3.1Ghz

500 GB

2GB ramu

:slight_smile:

Witam!

Szukam gry :-), a mianowicie jakąś grę podobną do Test Unlimited, podoba mi się ona, ale po 4 lata grania znudziła mi się. I mam pytanie, czy jest podobna gra do tej? Jakby była to gra z lepszą grafiką :). Ja znam jedynie Mitnowmandnes (nie pamiętam konkretny nazwy, ponieważ to gra z 2001r) po taj grze znalazłem TDU i szukam następnej gry w której chodzi o prawie to samo, ale z wzbogaconą grafiką.

Pozdrawiam!

P.S.

Niby ma wyjść TDU 2 ale od 1,5 roku jakoś nie wyszła…

P.S. 2

Zakładam temat bo nie chcę kupić gry z której nie będę zadowolony

Ja poszukuje wyścigów samochodowych, chodzi mi głównie o możliwość gry w sieci. Gierka ma być przyjemna dla oka, wiele tras i sporo samochodów, mile widziana choć niekoniecznie darmowa…

p.s NFS Underground 2 posiada opcje gry w sieci?

NFS UG2 posiada opcję gry w sieci, jednak niemożna z niej skorzystać. Może Trackmania Nations Forever? Jest darmowa i samemu możesz stworzyć trasę.

po co robić opcję gry w sieci skoro nie można jej użyć?

Z tego co widze na zdjęciach to jest to gra troche bajkowa, a mi chodzi o realistyczne wyścigi realistycznymi samochodami. Coś takiego jak NFS. Była dawniej taka gra Rally Championship, może coś podobnego ale nowsze?

Kiedyś można było, potem wyłączyli serwer.

To ja nie wiem, gdzie ty te screeny oglądasz. Ściągnij i zagraj, jeśli Ci się spodoba, to fajnie, jeśli nie to nie.

Od kiedy NFS to realistyczne wyścigi? Jeśli chcesz realizmu, to zagraj w GRIDa.

chodzi mi o grę w LAN a nie na publicznych serwerach…

Bardzo dobrze, o takie coś mi chodziło, tą druga też oczywiście sprawdzę, a pisząc o NFS miałem na myśli możliwość jazdy samochodami które można spotkać na ulicach, oraz jazdy po mieście, a nie po kosmicznych torach…

  1. Do TMNF można pobrać modele samochodów, więc nie widzę problemu.

  2. Istnieją różne gry serii TrackMania, w których mamy do dyspozycji normalne trasy, a nie “kosmiczne”, jednak tylko Nations Forever i jej poprzedniczka Nations są darmowe.

Czasem nie mam z kumplem co robić i gramy sobie na laptopie, ostatnio galismy w Chicken Invaders Little Fighter i Blobby Volley, ale już zaczęło się nudzić, czy możecie podać jakieś wciągające tytuły dla dwóch żeby się dało grać jednocześnie na jednym lapie?

Witam. Czy Pójdzie mi:

:arrow: Assasin’s Creed

:arrow: NFS Undercover :?:

Konfiguracja:

Intel Celeron D 3,2 Ghz

RAM: 1GB

nVidia 7300 Gt

Czekam na odpowiedz… :slight_smile:

Witam

Poszukuję gry w stylu Left 4 Dead, Left 4 dead 2, czyli gry gdzie wali się do np. zombie i jest fajna rozwałka(dużo ciał i krwi) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Z góry dzięki

troszkę inny klimat ale gra bardzo fajna: Unreal Turnament ewentualnie zobacz też Quake

p.s w podane przez Ciebie gry nie grałem więc nie wiem czy te pasują do Twoich wymagań…

Przeszedłem quake 4 i mam Unreala Turnamenta :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: , ale dzięki