Poszukuje gry

poszukuje gry ktora by weszla na moj sprzet AMD Sempron 2200+; 1,50 GHz; 256MB RAM cieniutki ale zawsze cos.Interesuja mnie niemal ze wszystkie rodzaje aczkolwiek najbardziej ciekawia mnie strzelanki, przygodowe,sportowe

spróbuj szczęścia w strategie: spellforce:zakon świtu świetna grafa doskonała fabuła i na twój komp!!

Polecam Quake 3 Arena :smiley:

Hmm nie podaleś najważniejszego parametru a mianowicie jaką karte graficzną posiadasz.

O ile wiadomo Quake 3 nie jest darmową grą więc łamiesz prawo udistępniając ją innym urzytkownikom sieci.A skoro to robisz bo nie ma sie co chwalić na tym forum.

RADEON 9200 SE Family

Ciężko coś wybrać na ten sprzęt ale z wmiare nowych gier Call Off Duty 2 p u jdzie napewno płynnie.

ile masz w niej mb??

nie wiem jak to sprawdzic

Program AIDA dostępny na Vortalu

Np. programem EVEREST Home Edition 2.20 PL

polecam Manhunta

128 mb ma

Fajnie jakbyś dołożył 256 MB ram,gry może pujdą,ale będą się cieły,zobacz ile wolnej pamięci masz po załadowaniu Systemu,ja przy 512 MB na Windows XP

mam ok 250 MB wolne,da się zwolnic jeszcze ok. 20 MB pamięci,masz trochę mało ramu,tu potrzeba 256 MB wolnej pamięci po załadowaniu Windows

dotyczy to gier Splinter Cell i SpellForce,Hitman Contracts i Quake 3 Arena powinno ruszyc bez problemów,i inne gry z okresu Quake 3 też

jak to sprawdzic

Znów się kładnia Everest! :slight_smile:

Płyta główna > Pamięć > patrz WOLNE

w pamiec fizyczna

w sumie 255MB

uzytych 230

wolne od 20 powoli wzroslo do 40 tera do 47 i tak dalej spadlo do 33

pamiec wirtualna 873MB

w sumie 762MB

uzytych

wolne 109MB

Ja polecam Vietconga 2, Hitman Contracst, Battlefield 1942 z dodatkami, Solider of fortune 1 i 2,Delta Force Xtreme, Black Hawn Down, Rainbow Sixa,

MAx Payne 1,2 PAINKILER z dodatkiem świetna gra,Matrix Path of the Neo,

Deus ex 2, Total Overase

Call 2 chodzi super na tej karcie…zero problemu…

prince of persia T2T , warrior within , sands of time

far cry , half life 2 , call of duty + UO , rome total war + barbarian invasion , age of empires III , fifa world cup 2006 ufff można by tak w nieskończoność :roll:

żabol nie wciskaj koledze kitu że mu splinter cell chaos theory nie pójdzie :twisted:

mi pojdzie half life 2? jak ja malo mam ram’ów :?

Złączono Posta : 29.04.2006 (Sob) 21:38

a mi kolega wciskal (bo chcialem od niego pozyczyc) to mi wciskal ze mi nie wejdzie ham jeden :smiley: