Poszukuję hasła i loginu do Cisco EPC3928 VECTRA

Witam mam pytanie jakie jest hasło i login do tego “cuda” ? Cisco EPC3928

Azax , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zajrzyj:    http://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/video/at_home/Cable_Modems/3900_Series/OL-29509-01.pdf

standardowe hasła i loginy nie działają :frowning:

Możesz pomarzyć o tym, że znajdziesz/zdobędziesz ten login i hasło.

Najczęściej jednorazowe hasło dostępowe jest generowane przez montera w czasie instalacji/zmian konfiguracji za pomocą tokena https://pl.wikipedia.org/wiki/Token_%28generator_kod%C3%B3w%29

 

Prawdopodobnie wejdziesz tylko prostą na stronę informacyjną modemu gdy pozostawisz pole login i hasło puste (tak jest w przypadku modemu Cisco EPC3208 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Modem w sieci Multimedia Polska.

Ja sobie z tym poradziłem ,wystarczy resetować urządzenie przez 15 s na wyłączonym przewodzie vectry następnie wejść w 192.168.0.1 bez wpisywania user name i hasła wchodzisz zaloguj i zmieniasz co chcesz.Ja np zmieniłem nazwę sieci i hasło :slight_smile:

a po podłączeniu przewodu vectry router nie przywrócił dawnych ustawień ? :stuck_out_tongue:

nie wszystko gra

jedna sprawa jeszcze jeżeli robisz to przez wi-fi na kartoniku na naklejce jest hasło orginalne do wi-fi u mnie składa się ze samych cyfr

Cześć, 

 

możesz po prostu złamać swoje gasło do routera. Potrzebny będzie Ci do tego Kali Linux. Nie będę pisał więcej informacji, ponieważ nie chcę tutaj zamieszczać tajników hackerskich. :stuck_out_tongue:

 

b.t.w. Użyj narzędzia HYDRA

Przywraca login i hasło, może wszystko, nie sprawdzałem.

Przepraszam, że odświeżam dawny temat, ale…

Mam router EPC3928S EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway z Vectry. Zresetowałem, wprowadziłem własne dane, podłączyłem kabel i chyba resetuje wszystkie ustawienia do domyślnych Vectry. Co robić? Może spróbuję jeszcze raz, może zadziała. Nagram przy okazji film, co robiłem i czy działa i wstawię do niego link, bo to więcej niż 500MB.

I jak poszło?

Mam to samo cudeńko, z tym że nie mogę nawet zrestartować jego ustawień- defaultowe hasło (brak) i użytkownik (admin) nie wchodzą. Możesz podpowiedzieć co dalej?

Modem ustawia się z pliku który pobiera z tftp, wszystko co ustawisz napisze.

Modem pobiera z tftp ale da się mu trochę narzucić. Mi się udało to w następujący sposób: odłączenie kabla od dostawcy (nie pamiętam nazwy kabla xd) --> reset routera do fabrycznych --> zmiana hasła -> WAŻNE pozostanie na stronie routera aby trwała sesja --> podłączenie kabla --> jak sobie wszystko pobierze to zmienić hasło, jak odrzuci to spróbować jeszcze raz --> profit, po jakimś czasie może wrócić hasło dostawcy wtedy wystarczy ponowić proces.