Poszukuję hasła i loginu do Cisco EPC3928 VECTRA

(Kop6) #1

Witam mam pytanie jakie jest hasło i login do tego "cuda" ? Cisco EPC3928

(Dimatheus) #2

Azax , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(xyzzyx) #3

Zajrzyj:    http://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/video/at_home/Cable_Modems/3900_Series/OL-29509-01.pdf

(Kop6) #4

standardowe hasła i loginy nie działają :frowning:

(Cedar) #5

Możesz pomarzyć o tym, że znajdziesz/zdobędziesz ten login i hasło.

Najczęściej jednorazowe hasło dostępowe jest generowane przez montera w czasie instalacji/zmian konfiguracji za pomocą tokena https://pl.wikipedia.org/wiki/Token_%28generator_kod%C3%B3w%29

Prawdopodobnie wejdziesz tylko prostą na stronę informacyjną modemu gdy pozostawisz pole login i hasło puste (tak jest w przypadku modemu Cisco EPC3208 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Modem w sieci Multimedia Polska.

(Rewizor 001) #6

Ja sobie z tym poradziłem ,wystarczy resetować urządzenie przez 15 s na wyłączonym przewodzie vectry następnie wejść w 192.168.0.1 bez wpisywania user name i hasła wchodzisz zaloguj i zmieniasz co chcesz.Ja np zmieniłem nazwę sieci i hasło :slight_smile:

(Drobok) #7

a po podłączeniu przewodu vectry router nie przywrócił dawnych ustawień ? :stuck_out_tongue:

(Rewizor 001) #8

nie wszystko gra

jedna sprawa jeszcze jeżeli robisz to przez wi-fi na kartoniku na naklejce jest hasło orginalne do wi-fi u mnie składa się ze samych cyfr

(jakubgross) #9

Cześć, 

możesz po prostu złamać swoje gasło do routera. Potrzebny będzie Ci do tego Kali Linux. Nie będę pisał więcej informacji, ponieważ nie chcę tutaj zamieszczać tajników hackerskich. :stuck_out_tongue:

b.t.w. Użyj narzędzia HYDRA

(wojtek20124) #10

Przywraca login i hasło, może wszystko, nie sprawdzałem.

Przepraszam, że odświeżam dawny temat, ale…

Mam router EPC3928S EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway z Vectry. Zresetowałem, wprowadziłem własne dane, podłączyłem kabel i chyba resetuje wszystkie ustawienia do domyślnych Vectry. Co robić? Może spróbuję jeszcze raz, może zadziała. Nagram przy okazji film, co robiłem i czy działa i wstawię do niego link, bo to więcej niż 500MB.

(izumi.pl) #11
I jak poszło?

Mam to samo cudeńko, z tym że nie mogę nawet zrestartować jego ustawień- defaultowe hasło (brak) i użytkownik (admin) nie wchodzą. Możesz podpowiedzieć co dalej?

(seba_m) #12

Modem ustawia się z pliku który pobiera z tftp, wszystko co ustawisz napisze.