Poszukuję informacji i opinii na temat Gainward RTX 2060 super phoenix i phoenix gs

Jestem zainteresowany zakupem karty graficznej GeForce RTX 2060 SUPER i poszukuję opinii i może jakiś informacji wydajnościowych na temat kart Gainward Phoenix i Gainward Phoenix GS jak i opinii na temat samej firmy Gainward.

Na temat wydajności - wypowiadać się nie będę, bo sam używam innego modelu Gainwarda. Co do samej firmy zaś - to moja opinia jest taka: używam ich kart graficznych, od czasów kiedy jeszcze nie należeli do Palita. Jak każdy producent - miewał produkty lepsze jak i gorsze - ale średnia wychodzi bardziej niż zadowalająca. Sam nie jestem zwolennikiem OC, ale znajomy który miał możliwości pobawić się moimi kartami, stwierdził że to solidne produkty - ale do OC są na rynku lepsze produkty.
Nigdy żadna mnie nie zawiodła, choć to nie jest oczywiście w 100 % miarodajne (ot może moje szczęście).
Wersje GS i GLH są fabrycznie podkręcone, ale dla mnie oznacza to tylko tyle, że mają na pokładzie nieco lepsze podzespoły i chłodzenie.

Nie wiem czego dokładnie oczekujesz - ale domyślam się że dobrego stosunku cena/wydajność. Gainward / Palit może być dobrym wyborem - ale np. Zotac może okazać się wyborem lepszym (pod względem wydajności).