Poszukuję instrukcji obsługi dla AVIRA

Czy ktoś wie gdzie znajdę polską instrukcję do Anti Vir Personal Classic 7

Proszę o pomoc ! :slight_smile:

Nie ma polskiej instrukcji do tego programu.

Jesli jednak masz z nim jakiś kłopot to opisz go na fgorum a z pewnością postaramy się pomóc bo wiele osób korzysta z tego programu.

Dzięki !!

Po pierwsze, przy konfiguracji skanowania wpisuje polecenia w j.angielskim czy mogę w polskim?

Po drugie gdzie ustaić skanowanie wiadomości, bo prawdopodobnie jeszcze tego nie robi??

Narazie tyle. :slight_smile:

Możesz stosować opisy w języku polskim

Jeśli chodzi o skanowanie poczty to wersja darmowa tego programu nie ma oddzielnego modułu skanowania poczty ale przy ustawieniu skanowania na “skan during writing and reading” skanowane są wszelkie pliki przechodzące przez komputer więc również te mailowe. Korzystam z tego programu i kilka razy wyłapał mi on “smieci” w mailu tyle, że nie pojawia się komunikat odnoszący się wprost do danego maila lecz podana jest ścieżka do pliku z której wynika, że jest to plik pobierany przez program pocztowy.

To znaczy ,że przy odbieraniu poczty nie będzie wiadomości “przeskanowany przez AntiVir” tak jak przy innych ??? bo teraz tego nie widzę.

Dzięki serdeczne za pomoc /na razie/ :smiley:

Nie, nie będzie

Tu masz do wersji 6.0 - nie wiem czy się zasadniczo różni od Twojej,myślę,że jeśli chodzi o ustawienia-może się przyda.

http://viruscenter.pl/viewpage.php?page_id=22