Poszukuje Karty dzwiekowej

Witam potrzebuje sterowniki do karty muzycznej!Ściągnęłam program Everest wiem ze nazwa mojej płyty głównej to;

Dell optiplex Gx270

a karta muzyczna jak było napisane to ;

Intel 82801EB ICH5 - AC’97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI

proszę o pomoc :wink:

sztybelek1 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Pobralam te oby dwa pliki zainstalowałam ten pierwszy do płyty głównej uruchomiłam ponownie komputer.Po czym chciałam zainstalować ten drogi program rozpakowałam go i weszłam w niego było setup to nadusiłam instalowało się do czau gdy nie wyszło coś takiego;" Nie odnaleziono sterownika!Uruchom ponownie system i rozpocznij jeszcze raz instalcje"

Wiec tak zrobiła i to samo:( Pomocy:( Walczę z ta karta juz od wczoraj;(

sztybelek1 , spróbuj zainstalować ten sterownik do karty dźwiękowej.

Ten sie zainstalował ale Niestety nie działa mam Windows media Player 11 i gdy chce włączyć piosenkę wyskakuje taki komunikat:

Windows Media Player nie moze otworzyc pliku poniewaz wystapil z urzadzeniem dzwiekowym .Urzadzenie dźwiękowe moze nie byc zainstalowane na komputerze moze ono byc uzywane przez inny program lub moze ono nie dzialac prawidlowo .

Co Robic?? sciana

Wejdź w:

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięku” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa (ADI AC’97 Audio). Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

JAK WESZLAM W TO TO AUDIO NIE MAIALM ZADNEGO OTWARZANIA DZWIEKU MAM TYLKO COS TAKIEGO;

URZADZENIE DOMYSLNE GDZIE NIC NIE MOGE YSTAWIC NASTEPNE NAGRYWANIE DZWIEKU I TAM JEST TYLKO ZAZNACZONE VF0420LIVE!CAM VISTA IM A W TRZECIM OTWARZANIE MUZYKI MID I NA DOLE MOGE TYLKO ZAZNACZYC UZYJ TYLKO DOMYSLNYCH URZADZEN

Dodane 10.02.2009 (Wt) 19:53

ok juz mi dzala dziekuje bardzo

Dodane 12.02.2009 (Cz) 12:36

Witam potzrbuj sterowniki do plyty Glownej jeest to; jeszczedo tego

Acer F89M

kARTA MUZYCZNA;

Intel 820801Eb-Ac’97 Audio Controlerv {A-2/Ac} Prosze o pomoc