Poszukuje Karty dzwiekowej

(system) #1

Witam potrzebuje sterowniki do karty muzycznej!Ściągnęłam program Everest wiem ze nazwa mojej płyty głównej to;

Dell optiplex Gx270

a karta muzyczna jak było napisane to ;

Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI

proszę o pomoc :wink:

(Seba86mu) #2

sztybelek1 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

(system) #3

Pobralam te oby dwa pliki zainstalowałam ten pierwszy do płyty głównej uruchomiłam ponownie komputer.Po czym chciałam zainstalować ten drogi program rozpakowałam go i weszłam w niego było setup to nadusiłam instalowało się do czau gdy nie wyszło coś takiego;" Nie odnaleziono sterownika!Uruchom ponownie system i rozpocznij jeszcze raz instalcje"

Wiec tak zrobiła i to samo:( Pomocy:( Walczę z ta karta juz od wczoraj;(

(Seba86mu) #4

sztybelek1 , spróbuj zainstalować ten sterownik do karty dźwiękowej.

(system) #5

Ten sie zainstalował ale Niestety nie działa mam Windows media Player 11 i gdy chce włączyć piosenkę wyskakuje taki komunikat:

Windows Media Player nie moze otworzyc pliku poniewaz wystapil z urzadzeniem dzwiekowym .Urzadzenie dźwiękowe moze nie byc zainstalowane na komputerze moze ono byc uzywane przez inny program lub moze ono nie dzialac prawidlowo .

Co Robic?? sciana

(Seba86mu) #6

Wejdź w:

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka "Audio" -> w pozycji "Odtwarzanie dźwięku" sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa (ADI AC'97 Audio). Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

(system) #7

JAK WESZLAM W TO TO AUDIO NIE MAIALM ZADNEGO OTWARZANIA DZWIEKU MAM TYLKO COS TAKIEGO;

URZADZENIE DOMYSLNE GDZIE NIC NIE MOGE YSTAWIC NASTEPNE NAGRYWANIE DZWIEKU I TAM JEST TYLKO ZAZNACZONE VF0420LIVE!CAM VISTA IM A W TRZECIM OTWARZANIE MUZYKI MID I NA DOLE MOGE TYLKO ZAZNACZYC UZYJ TYLKO DOMYSLNYCH URZADZEN

-- Dodane 10.02.2009 (Wt) 19:53 --

ok juz mi dzala dziekuje bardzo

-- Dodane 12.02.2009 (Cz) 12:36 --

Witam potzrbuj sterowniki do plyty Glownej jeest to; jeszczedo tego

Acer F89M

kARTA MUZYCZNA;

Intel 820801Eb-Ac'97 Audio Controlerv {A-2/Ac} Prosze o pomoc